ADMİN NERDE bu foruma neden sahip cıkılmıyor acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevme_

Üye
Üye
bu forumda daha önce konu da açmıştım neden değerlendirme yapılmıyor acaba çok merak ediyorum sebebini?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Admin neye bakacak?
Sahip çıkılmayan şey nedir?
Bü ülkede bizim sitemiz kadar (zorunluluk olmamasına rağmen) gelen sorularla ilgilenilen başka bir web sitesi gösteremezsiniz. En azından yönetim kadememiz için bu böyle.

sevme_

Üye
Üye
admin neye bakacak??? neden sahip çıkılmıyor yazdım çünkü 2012 ömss sınav soruları tartışılıyordu değerlendirmeler yapılıyordu bu site gerçekten çok iyi idi belki de en iyisi idi özellikle soru cevap var idi ama şimdi bakıyorum da hiç bir soru cevap yok ben konu açmıştım mesela cevap yok ha admin cevaplar cevaplamaz ona kalmış ama burda ana nokta artık eskisi gibi değil bu site öteki sitelerde 3000 kişi atanacakmış cok cok az işte mail atalım tweter atalım filan ama burda öyle bişi neden yok? admin başlatacak konuyu ki gerisi gelsin gecen sınavda burda vardı işte kampanya başlatalım filan?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Başka sitelerin nasıl olduğu beni ilgilendirmiyor. Bildiğim bir şey varsa herkes kendine müslüman. Admin her konuda bilgi sahibi olacak her konuya yanıt yazacak diyede bir kural yok. EKPSS sınavında o adını andığın kişiler memur olup atandıktan sonra artık siteye uğramaz oldular. :) Demekki neymiş herkes kendine müslümanmış.

Burada suçu başkasında aramanın veya herşeyi başkasından beklemenin bir anlamı yok. Önce siz eliniz taşının altına koyacaksınız. Mesela sen EKPSS ile ilgileniyorsan o konuyla ilgili konu açıp veya açılan sorulara yanıt yazacaksın. Site yöneticisi olarak benim görevim bu sitenin ayakta kalmasını sağlayarak yayın yapmasını sağlamaktadır.

sevme_

Üye
Üye
sen şunu anlamadın sanırım burada kimse kimseyi suçlamıyor yazdıklarımı iyi oku zaten sen her konuda bilgi sahibi değilsin ki ve cevapta yazmak zorunda değilsin ben neden yazmıyorsun filan da demedim sadece yazdıklarımı oku ha ben herşeyi başkasından da beklediğim yok arkadaş sen adminsen açtığım konuya bakmamışsın demek ki ben bu konuda başlıkda açtım ayrıca ben sana yazacaksın edeceksin demiyorsam sen de bana deme ok uzatmaya laf kalabalığına gerek yok ve msja cevapta yazma bu konu uzar gider burda kapatıyorum

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Aslında bu saatte uykuya devam etmem gerekirdi ama dayanamadım çünkü o kadar uzun süren bir bekleyişin sona erdiği akşamdayım. Hayatta en kötüsü yaşananlara tepkisiz kalmaktır. İşte, okulda yada her nerede olursanız olun ve bu akşam engelliler.gen.tr sitesinde olduğu gibi tepki vermek tepki göstermek sizin en doğal hakkınızdır ama nezaket kurallarını ihlal etmemeniz kaydıyla.

Genelde etki tepkiyi doğurur ama bazen ne kadar etkili olursanız olun etkiye tepkisiz kalındığını görürsünüz.

Konuya yaklaşımı açısından sevgili üyemizi tebrik etmek istiyorum. Kendisi sanıyorum EKPSS 2014 e girdi ve EKPSS sonuçları açıklandığından beri konuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmek istiyor. Buraya kadar her şey gayet normal hatta çok sevindirici bir cümlesi var ki o da bana aslında diğer sitelerle karşılaştırma yapsa bile gönlünün bu sitede olduğunu belirtiyor ve geçmiş dönemlerdeki başarımızı takdir etme nezaketinde de bulunmuş.

Merhaba sevme_,

Defalarca içimden sizin yazdığınız başlığın tam tersi olarak '' üyeler nerede neden sitelerine sahip çıkmıyorlar ki? '' yazasım geldi ama hep tuttum kendimi şimdi düşünüyorumda ne kadar haklısınız aradığınız konuyla ilgili konu açılmadığında yada sorularınıza yanıt alamadığınız da yanıt almak isyanında bulunabiliyorsunuz?

İnsan hep almak yerine yeri geldiğinde verebilmeyi de bilmeli! Bu site sadece adminler etrafında dönmüyor hatta bana göre hepiniz adminsiniz. Bu site hepimizin arkadaşlar benim olduğu kadar sizin, sizlerin EKPSS ye giren tüm adayların, tüm ziyaretçilerin, tüm üyelerin emeği olmalı bu forumlarda. Herkesin kendine müslüman olmadığını en azından bu akşamdan sonra o kadar vefasız davranmayacağını gelip geçen yolcular olarak değilde sizlerin bu sitenin hancısı olabilmenizi istiyorum.

EKPSS ye giren adaylar bu konudaki tecrübelerini paylaşabilirler. Hayat paylaşınca değer ve anlam kazanır. Daha öncesinin önemi yok bundan sonrası için, her şeyin daha güzel olması için her üye kendi bilgilerini bir zahmet üşenmeden, menfaat gözetmeden, bir zamanlar kendisinin de sorularına yanıt aradığını unutmadan başkalarına yardımcı olabilmek adına kendince paylaşımda bulunmasını ve herkesin bu kadar tepkisiz kalmamasını diliyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör

Selam Canım kardeşim,

Hayret tek kelime de olsa yazmak gelmiş içinden :) canım kardeşim bu konuda mutlaka bir şeyler düşündün ama istersen gel sende bir tepki ver ne dersin ? Bir zamanlar sende bu sitede ADMİN olmuştun ve şimdi her iki durumu da tattığına göre bu konuda mutlaka bir tepkin olacaktır diye umut ediyorum.

En azından artık tepkisiz kalmaman dileğimle,

sinandeniz

Üye
Üye
yok o değilde sankimmm siteyi kuran arkadaşımız sorulan soruya mecburen cevap vermek zorunda sankim öyle bir hesap soruyorlarki bellersin maaşını veriyo karşılığında hizmet istiyo tm site kurulmuş bizlere engellilere bir nebze fayda sağlaka açısından bilgi paylaşımı yapmak allah razı olsun site kurucusu HALİL beyden lütfen arkadaşlar birazcık sağ duyumu olur solmu olur bilmiyorum ama relax olmadı hakuna matata :) coşmaya gerek yok olur gözden kaçmıştır adminde insan bilemeyizki nelerle uğraşıyor sonuçta siteyi kurmuş onu yapmayanlar var amannn ben benim kahrımı çekemiyorum başkasını neredn çekeyim düşüncesi hakim

Sairane

Üye
Üye
selam sevgili ablam :D

gerçekten bende hayret ettim kendime. :) şaka bir tarafa siteyi eleştirmek kolaydır. admin olmaya aday olduğum zamanlarda bu iş çocuk oyuncağı gelmişti bana. "ne var ki" demiştim. ama işin içine girince sizin yaptığınız şeyin ne kadar zor ve uğraştıcı olduğunu gördüm. sonrası malum...

tepki konusuna gelince. hayatın her alanında görüşüm vardır ekpss2014 konusunda da birazcık bilgim var :). ağustos ayında 3000 kişi atanacakmış galiba. atanamayan öğretmenleri vs... düşününce çok iyi bir rakam gibi geldi bana. kendimi muhalif olarak gördüğüm şu zaman diliminde bile iktidarın bu gibi hareketlerini onaylamam lazım ki adaletten yana olduğumu göstermem için vesselam... :D

sevme_

Üye
Üye
sinan deniz ve sairane ve gazoz ağacı ben uzun süredir bu sitedeyim yazdım yine yazıyorum konu başlığı açtım okumadan yazmayın burada belki de türkiyede ki sitelerin içinde en iyisi idi ama gecen ömss de tartışılırdı yapılırdı filan ha yazdıklarımı iyi okuyun ok admin ister cevaplar ister cevaplamaz SİNAN DENİZ işte mecburmuş sanki admin sorulara cevap vermeye filan yazmış bak yukarda ne yazıyor kimse MECBUR DEĞİLDİR ayrıca kimse herşeyi bilemez ve GAZOZO ağacı ben isyan etmem neden edeyim ki bu kadarcık ufak mesele için bu saçma isyan filan hep almak diyorsun nerden biliyorsun ki insanların diğer insanlara yardım etmediğini ben böyle bir şeyi gündeme getirim HERKESİN AKLI KENDİSİNE YETER . AYRICA BURDA BİLGİ ALIŞVERİŞİ OLSUN İSTEDİM BENİM BİLGİLERİM YETER BANA ÇOK ŞÜKÜR bilmeyen arkadaşlarımız var onlar bazı konularda yardım istiyorlar. BEN YİNE DİYORUM HERKES HER ŞEYE YETİŞEMEZ İSTER YAZARSINIZ İSTER YAZMAZSINIZ bu konuyu kapatıyorum ve bana msj atılmasını istemiyorum ben SADECE TEKRAR EDİYORUM NEDEN ÖNCEKİ SINAVDA TARTIŞILIYORDA BU SINAVDA SESİZ KALINIYOR DEDİM bütün amacım konuşmak ne olur ne olmaz ne yapılır ne yapılmaz gibi sorulara karşılıklı cevap bulmaktı o zaman BU ARKADAŞLAR VE SAYIN GAZOZ AGACI NEDEN BURDAN 3000 kişi alımına karsın daha cok istemiyoruz neden başlık atmıyaruz neden arkadaşlar tweettir atalım demiyoruz ben değil ama bunu ADMİNLER YAPSA SANIRIM SES GETİRİR HAKSIZ MIYIM? dediğim gibi konuyu kapatıyorum

sevme_

Üye
Üye
burda umudunu bu sınava bağlamış çok arkadaşlarımız var onlar için bir şeyler yapamak laızm onların sesi olmak lazım hep birlikte 3.000 neden 6000 e çıkarmayalım sayın bakanımıza twet atalım mail atalım birlikten kuvvet doğar ama yinede karar sizin

sinandeniz

Üye
Üye
yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış harbiden doğru bir sözmüş :p

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Söz konusu kadro sayısı için ankarada yapılan oturma ve açlık grevinde başarılı sonuç alınmış bakan gelip sayının artacagını belirtmiştir, ancak işin ilginç yanı bence şuydu, türkiyede sayısı 10 milyonu aşmış engelli olmasına ragmen ve hatta buluşmalara heyecanla gidiyorum diye 1 ay öncesinde sitelerde boy boy mesajlar yazan gidip yediklerini içtiklerini paylaşan yüzlerce engelli, bu grev için hiç birşey yapmamıştır, türkiyede sadece koltuklarında oturup kendime nasıl menfaat sağlarım diyen stk'lar hiç bir şey yapmamıştır, ben şahsım adına gidip orda oturma eylemi yapan arkadaşların elde ettikleri başarıyı alkışlıyorum, hak böyle alınır, bu fedakar arkadaşları tebrik ediyorum, sözde sayısı 10 milyonu geçmiş engellilerin birlik olalım savsataları sadece sözde kalmıştır, neymiş demekki gönülden yapılan işlerde başarı söz konusu oluyormuş, istanbulda yada antalyada buluşma var deseler kahvaltı var deseler en az 100 kişiden fazla gider, sen bir avuç engellinin engelliler adına yaptıgı açlık grevine gidiyormusun ondan söz edeceksin, bu site yada başka site yapılan engelliler yararına kampanyalara katılıyormusun destek veriyormusun imza atıyormusun mail gönderiyormusun ondan söz et, başarı orda oturup 10 milyon engelli için verilmeyen bir hakkı kopartan kişilerindir nokta.

http://www.memurlar.net/haber/477565/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye