Adres değişikliği 3 gün sonra bildirdiğim için bakım maaşım kesilmiş!

sukru0335

Üye
Üye
selam arkadaslar bi konuda yardımınız lazım hayırlı ramazanlar.ben adres degısıklıgı yaptım fakat bunu 3 gun ıcınde bıldırdım maasın kesılmez dedıler temmuz maasım kesılmıs gıdıp nedenını sordum ıkametgah adresını getırmemıssın dedıler hayır getırmıstım bıraz aradılar ve buldular bı yanlıslık olmus dedıler obur ay maasınız baglanır dedıler fakat temmuzun maası ne olcak dedım onu alamazsın dedıler bu hatayı sız yaptınız bu maasla kıram ve faturalarımı yatırıyorum sımdı ne yapcam dedım yardımcı olmadılar.ben bu konuyu nereye bıldırmem lazım yardımcı olurmusunuz sonucta bu maasla gecınıyorum borc alarak kıramı odedım temmuzun maasınıda alamassam borcumuda veremıcem hepınıze tesekkur ederım yorumlarınızı beklıyorum

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hay allah, memurların işgüzarlığına gelmişsiniz. Evde bakım ücretinde "geriye dönük ödeme" alanı görmedim şimdiye kadar. Gerçi burda hata kuruma ait bir şekilde hatayı gidermesi lazım ama bunu yapabileceğine pek ihtimal vermiyorum malasef. Yapılacak en mantıklı şey Müdürle görüşmek. Müdürle görüşüp durumunuzu anlatın belki yardımcı olur.

sukru0335

Üye
Üye
cevabınız ıcın tesekkurler eşim gıdıp gerekenı konusmus onlarda mudure ıletmısler neolcak bellı degıl beklıcez.bı sorumda olcak ben evde oksıjene baglıyım oksıjenle dısarı cıkıp bazen hava alıyorum sımdı adres degısıklıgı yuzunden eve gelecek olan sheck benı goremezse ne olur eşim evde olucak ama

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir sorun olacağını sanmıyorum. Uygun bir dille durumunuzu eşiniz anlatır. Onlarda sonuçta insan evladı anlayacaklardır.

Tekerlekli Sandalye