Adres değişikliği bildirimi SHÇ tarafından yanlış yapıldığından bakım ücretimiz.?

ferhan

Üye
Üye
slmlar..ben oglumun bakım parasını alıyorum.2012 şubat ayında bakım paramız adres degişikligi yüzünden durduruldu.dilekçe verdim eve gelip kontrol ettiler ve mayıs ayında geriye dönük olarak aldım.yanlız eylül ayında maaşa gidip baktıgımda yine maaşımız yatmamıştı..sosyal hizmetlere gittigimde oglum başka bi adreste ben başka adreste ikamet ediyormuşum..ikametgah çıkarttıgımda oglumla ben aynı evde gözüküyorduk.yani geçen defaki başvurumu tam olarak düzeltmemişler.sosyal hizmetler bu ay yatacagını söylediler.
geriye dönük olarak...
bilgi verirseniz sevinirim...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ferhan hanım neyin bilgisini istiyorsunuz?
SHÇ bir hata yapmış ve hatasını kabul ederek tarafınıza geriye dönük ödeme yapılacağını söylemiş. Ortada bir sorun gözükmüyor.

ferhan

Üye
Üye
inş. yoktur bu ay alırız maaşımızı onu merak etmiştim sadece.sizde bilgi verirsiniz diye rahatsız ettim kusura bakmayın..çünkü başka hiç bir gelirimiz yok..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok yok estefurullah rahatsız olmadık tabiki. Ben sadece başka bir şeymi sormak istediniz diye merak ettim. Bu sitede dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Zaten sitenin açılış amacı o.

Tekerlekli Sandalye