Adres degişikliği dilekçe

Burcum36

Üye
Üye
Merhabalr adres degişikliği sebebiyle bakım aylıgım kesildi dilekçe yazmam gerekiyormuş bana yardımcı olabilirmisiniz dilekçe için nasıl yazmam lazım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Xxxx Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne
Yaptığım adres değişikliği nedeniyle kesilen evde bakım maaşının kurum yetkilileri tarafından yeni adresimde yeniden incelenmek üzere bağlanmasını talep ederim.
Ad soyad:
Adres:

eylül20

Üye
Üye
Ben de Aralık ayında adres değişikliği yapacağım.Başka bir ile taşınıyoruz. Acaba Aralık ayında maaş alabilir miyim?Çünkü kasım ayında ekim maaşı alıyoruz.Bir de ne kadar zamanda maaş bağlanır?Bazıları çok uzun sürdüğünü söylüyor. Bana yardımcı olur musunuz?

SM-N910C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=20185]eylül20[/MENTION]

Adres değişikliğini geciktirmeden bildirin. İl değişikliği olduğu için işlemler biraz uzayabilir gideceğiniz ildeki yoğunluğa göre bu süre farklılık gösterebilir. Bundan dolayı kimse net şukadar sürede maaşınız yeniden bağlanır diyemez. Aralık ayında alacağınız aslında Kasım maaşı olduğu için sanırım sorun olmaz. Siz maaşınız yatar yatmaz adres değişikliği bildiriminde bulununki bir sonraki maaşa kadar zaten bir ay gibi bir süreniz olacağından çok fazlabir kayıpta olmazsınız.

Tekerlekli Sandalye