Adres degişikliği durumunda evde bakım parası kesilir mi?

ercan %50

Üye
Üye
selam arkadaşlar;

Arkadaşlar ben nişanlım ikimizde bakım parası alıyoruz nişanlım izmirde yaşıyor ben istanbulda. 1 ay içinde istanbulda düğünümüz olacak ve adres değişikliği bakıcı değişikliği dilekçesi vermemiz gerekiyormuş.bu durumda evlendikten sonra benim ailemin yanında kalacağız ama ikimizde adres değişikliği ve bakıcı değişikliği dilekçesi vermemiz gerekiyormu sadece nişanlım verecekse izmirdemi verecek istanbuldamı verecek ve evlendikten sonra dilekçenin ardından ikimizin maaşını bir mi kesecekler nasıl olacak acaba ve bu adres ve bakıcı değişikliği dilekçesinin bir örneği varmı buradan bir örnek verirseniz çok minnettar kalırım..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizin adresiniz ve bakıcınız degişmeyecek sanıyorum o yüzden sizin için bir uygulama yapmak gerekmiyor, ancak nişanlınızın adres degişikliği durumu dilekçe ile yeterli olmaz çünkü şehir dışına ve medeni durumu ayrıca bakıcısıda degişeceği için yeni ikamet edecegi adresten shç'ye müracat edip evde bakım maaşı almak istediğini bakıcısı belirtecek ve shçek isterse eski adresteki dosyasını isteyip o dosya üzerinden işlem yapabilir ancak sizde eski dosyadan işlem yapmazlar, bir adresten başka bi adrese şehre taşınsa belki olabilir ama nişanlınızın medeni durumu degişecek ikameti degişecek gelir hesaplaması tekrardan yapılacak o yüzden nişanlınızın maaşı büyük ihtimalle kesilecektir, ve yeni adreste yeni bakıcısı yeniden müracat edip şartları uygun olması halinde yeniden almaya başlayacaktır.

Tekerlekli Sandalye