adres degişikligi hatası

mert

Üye
Üye
öncelikle herkese slmlar hayırlı bayramlar dilerim eşimden ayrı olarak başka hanede kızımla betaber yaşıyordum kızım antepe gelin olarak gittigi için kızımla beraber daha önce oturdugumuz ikametten antepe adresini oraya aldırdı o esnada antepteki nüfus müdürlügünden beni de o adrese aldırmış yanlışlıkla e devletten nüfus ikahmette baktım adresim antepe gözüküyor zonguldakta nüfus müdürlügene gittim mayısın ayının 22 sine kadar hiç birsey yapamayacaklarını söylediler bu aya ait engelli maaşımı aldım ama mayıs ayının 22 sine kadar hiç birşey yapamıyorum ayın 22 sinde adresimi aynı oturdugum yere aldırsam tekrardan haziran ayında engelli maaşımı alabilirmiyim yoksa raporumla beraber sydv tekrar mı başvuru yapacam yoksa deva mı edecem adresimi tekrar aynı ikametten mi göstermem lazım

septik

Editör
Editör
Mayıs ayı bitmeden adres işlemini bitirebilirseniz belki sydv sorun yaratmaz ama adresinizden kızınızın ayrılmasıyla beraber sydv gelir durumunu incelemek için tekrar kontrol edebilir.. Mevcut raporunuz çok eski değilse yani zaten balthazard sistemine uygun verilmişse rapor istemezler sadece gelir krıterine uygunmusunuz ona bakılır ordada sorun yoksa maaşınızda sıkıntı çıkmaz.

mert

Üye
Üye
Mayıs ayı bitmeden adres işlemini bitirebilirseniz belki sydv sorun yaratmaz ama adresinizden kızınızın ayrılmasıyla beraber sydv gelir durumunu incelemek için tekrar kontrol edebilir.. Mevcut raporunuz çok eski değilse yani zaten balthazard sistemine uygun verilmişse rapor istemezler sadece gelir krıterine uygunmusunuz ona bakılır ordada sorun yoksa maaşınızda sıkıntı çıkmaz.
tşkler ederim septik kardeşim hayırlı bayramlar dilerim

septik

Editör
Editör
Rica ederim, sizede hayırlı bayramlar.

Tekerlekli Sandalye