Adres değişikliği nedeniyle maas durdurlmustu

meral1784

Üye
Üye
Evde bakim maasim adres değişikliği sebebiyle durduruldu ve 2.5aylik biriken parayi bana bu ay alicami söylediler 01 01 2019 dan itibaren de maasin tekrar devam ettiğini soylediler simdi acaba buda e devlette ek odeme olarak bu ay belirtilirmi simdiden teşekkürler

PRA-LX1 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

septik

Editör
Editör
[MENTION=21790]meral1784[/MENTION]

E-Devlette hesabınıza yatan miktar olarak tamamı görülmesi lazım.

meral1784

Üye
Üye
Dun tekrar aradim bu ay 15 20arasi dediler sanirim Çanakkale e devlette henuz guncellenmesi galiba e devlette kayıt bulunamadi diyor insallah yatar 2.5aydir bakim maasi almiyorum hatta dahada uzun almayacaktim cimere yazdim cok sukur ilgilendiler sagolsunlar 15. 20arasi hesabinizda olmassa bizi tekrardan arayin dediler bakalim gorucez ama sanirim daha bir cok il ve ilce guncel deyil anladigim kadariyla cok teşekkürler bilgilendirmeniz icin

PRA-LX1 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

saban

Üye
Üye
Kardeş bizde sizin gibiyiz bizimde ek ödeme var.2.5.aylik.siz ödemenizi alabildinizmi. Paylasirsaniz sevinirim.biz daha alamadık.

saban

Üye
Üye
Kardeş Çanakkale evde bakım ücreti yatmış.bilgin olsun.bizim henüz uşak yok.daha.siz ek ödeme nizi.alirsaniz bizede bilgi paylasirsaniz.sevinirim.

meralaykann17

Üye
Üye
Malesef dün aradım şubatta hepsini maaşla birlikte alıcamı söylesiler resmen dalga geciliyor insanla bende alıcamı vericemi ona göre bildirmiştim ocakta vericez dediler şimdide şubata ertelediler e devlette yazıyorsa kardeş alıcagın ozaman alırsın inşallah

SM-J700F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

saban

Üye
Üye
Teşekkür ederim kardeşim.bizim e-devlet te.ocak 13 gözüküyor ama yatirmadilar.daha hesaba.

saban

Üye
Üye
Kardeşim biz hepsini geçen ocak 16 da aldık.maas.la birlikte.bilginize

Tekerlekli Sandalye