Adres değişikliği sonra kısmi / toplu bakıcı maaşı hesaplama ??

anatomie

Üye
Üye
merhabalar değerli arkadaşlar,

23 mart 2018 tarihinde evde bakım maaşı için adres değişikliğini zamanında yani yasal süreler içinde kuruma bildirdim ve 27 mart 2018 tarihinde evde bakım maaşım geçici olarak durdurulmuş ve 13 nisan 2018 de yeni taşındığım adrese heyet kontrole geldi arkadaşlar ve maaşımın tekrardan mayıs 2018 tarihinden itibaren devam edeceğini söylediler ayrıcada nisan 2018 maaşını almadığım için mayıs ayında hem mayısınki hemde nisan ayından kalan kısmi olarak toplu alacaksınız dediler lakin benim merak ettiğim husus arkadaşlar acaba mayıs ayında toplu olarak sizce ne kadar maaş hesabıma yatabilir yukarıdaki yazdığım tarihlere istinaden ??

değerli arkadaşlarım, sizlerden ricam acaba aranızda bu hesabı yapabilecek varmıdır acaba ??

mayıs 2018 te tahmini olarak sizce hesaplamalarınıza göre ne kadar bir toplu olarak bana yatabilir ??

anlayışınız icin cok cok tşkler

cevaplarınızı vede hesaplamalarınızı bekliyorum

saygılarımla

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=2352]anatomie[/MENTION]

Mayıs ayında alınan maaş aslında Nisan ayı maaşıdır. Yani evde bakım maaşları hep bir ay geriden gelir bundan dolayı her nekadar nisan ayı maaşını alamayacağınızı sadece mayıs ayı maaşını alabileceğinizi düşünsemde yinede sorduğunuz soruya cevap vereyim ve dediğiniz gibi inşallah Nisan ve Mayıs toplu alırsınız ben bunun olacağını düşünmüyorum ama yinede hesaplamayı yapalım.

Evde bakım maaşı 1085 tl mayıs ayı için Nisan ayı için 17 günlük tutar 614 tl eder toplam olarak 1699 tl civarı bir miktar eder ve dediğim gibi inşallah size söylenildiği gibi bu parayı alabilirsiniz.

anatomie

Üye
Üye

Mayıs ayında alınan maaş aslında Nisan ayı maaşıdır. Yani evde bakım maaşları hep bir ay geriden gelir bundan dolayı her nekadar nisan ayı maaşını alamayacağınızı sadece mayıs ayı maaşını alabileceğinizi düşünsemde yinede sorduğunuz soruya cevap vereyim ve dediğiniz gibi inşallah Nisan ve Mayıs toplu alırsınız ben bunun olacağını düşünmüyorum ama yinede hesaplamayı yapalım.

Evde bakım maaşı 1027 tl mayıs ayı için Nisan ayı için 17 günlük tutar 581 tl eder toplam olarak 1608 tl civarı bir miktar eder ve dediğim gibi inşallah size söylenildiği gibi bu parayı alabilirsiniz.

çok çok tşkler ablacım bakalım inşallah kısmetse alabilirim çünkü gelen kontrol heyeti memuru bu sizin hakkınız almanız lazım falan dedi işte yarın kuruma gitcem tekrar derdimi anlatcam çok çok tşkler..

saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
çok çok tşkler bursabursa kardeşim inşallah senin dediğin gibi olurda çift maaşı birden alırım yada en azından gülümse ablanın dediği gibi olurda en azından bari 1,5 maaş alırım yani hiç yoktan iyidir bari bu ayın maaşı komple gitmemiş olur inşallah.

kuruma gidip tekrar araştıracağım detayları burda sizlerlede paylaşırım.

iyi vede hayırlı günler dileklerimle

en derin saygılarımla

gülümse_hayata

Üye
Üye

Saygı bizden kardeşim inşallah herşey umduğun gibi gider.Gelişmeleri bizimle paylaşman dileğiyle.

anatomie

Üye
Üye

Saygı bizden kardeşim inşallah herşey umduğun gibi gider.Gelişmeleri bizimle paylaşman dileğiyle.

hayırlı günler değerli kardeşlerim merhabalar herkese,

kuruma gittim vede konuyla alakalı görüştüm onlarda sağolsunlar gelecek ay yaklaşık 1,5 aylık maaşın toplu olarak yatcağını bana bildirdiler ve sorun yok çok şükür dediler bakalım artık mayıs ayı maaşı yatınca size tekrar yazacağım ne kadar yattığını hem böyleliklede diğer arkadaşlarada bir fikir vermesi açısından çok çok iyi olmuş olur.

gelişmeleri yazacağım takipteyim :)

bilgilerinize arz ederim.

iyi vede hayırlı günler dileklerimle

en derin saygılarımla

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sizin adınıza ve sizin gibi olanlar adına sevindirici bir gelişme. Sonuçu mutlaka bizimle paylaşın. Hayırlı olsun

anatomie

Üye
Üye
Sizin adınıza ve sizin gibi olanlar adına sevindirici bir gelişme. Sonuçu mutlaka bizimle paylaşın. Hayırlı olsun

değerli kardeşim,

kuruma tekrar gidip yaptığım görüşmeye istinaden bu ay mayısta yaklaşık 2 aylık maaşın yatacağını bildirdiler neyse maaş yatınca ne kadarlık yattığını tekrar bildiririm sizlere

saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
değerli kardeşim,

kuruma tekrar gidip yaptığım görüşmeye istinaden bu ay mayısta yaklaşık 2 aylık maaşın yatacağını bildirdiler neyse maaş yatınca ne kadarlık yattığını tekrar bildiririm sizlere

saygılarımla

tekrar merhabalar değerli arkadaşlarım,

evet neyseki çok şükür bu ay mayısta iki maaşıda birden aldım yani çok şükür herhangi bir kesinti söz konusu olmadı ve bununda nedeni çünkü ben taşındığımı ilk 15 gün içerisinde kuruma bildirip dilekçe verdim ve ondan dolayı ilk 15 gün içinde bildirim yaptığım için çok şükür neyseki herhangi bir kesinti olmadı emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ederim.

bilgilerinize

en derin saygılarımla

Tekerlekli Sandalye