Adres değişikliğini kuruma bildirmedim. 2022 maaşı için sorun olur mu?

imq

Üye
Üye
arkadaşlar ne olur yardım edin bu yeni genelgeden sonra aklıma geldi biz yaklaşık 8 yıl oldu 2022 baş vuru yaptığımız o zamanlar başka bir ildeydim adresimde ordaydı 7 yıl oldu başka bir ile taşndığımız ama hiç biye söylemedik taşındığımızı evde bakım için şu an bulunduğum ilde yaptığım için bi sorun yok ama 2022 için hiç biye söylemedik bide bana şu an bulunduğum adrese PTT kartı geldi.. bi sorun olurmu acaba eski adresmi çıkar koksa şu an bulunduğum adrese otomatikmi geçiyor lutfen cevap yazın tşk.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Geçenlerde bir üyemiz, 2022 maaşı alanların yaptıkları adres değişikliğin otomatik olarak sisteme düştüğünü söylemişti ama tüm illerde aynımı yada verilen bilgi tam olarak doğrumu bilmiyorum. En sağlıklısı işi riske atmayıp kuruma değişikliği bildirmek. Neticede adres değişikliğii bildirmek çokta zor bir şey değil. Kendiniz kuruma gitmese bile bir yakınınızı yollarak bildirim yapabilirsiniz.

imq

Üye
Üye
inşallah otomatik olarak değiştirilmiştir,eğer değiştirilmediyse 7 sene sonra nediyim?bi sorun olurmu bilmiyordum çünkü

Tekerlekli Sandalye