Afet bölgesi Elektirik yardımı

mt_44

Üye
Üye
Merhabalar. Bilindiği üzere afet bölgelerinde elektirik sayaç okumaları 3 ay kadar ertelendi. Şimdi 3 ay sonra okunacak ve tek fatura çıkarılacak büyük ihtimal. Bu durumda biriken elektrik yardımlarını aynı anda kullanabilecekmiyiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

mert

Üye
Üye
Merhabalar. Bilindiği üzere afet bölgelerinde elektirik sayaç okumaları 3 ay kadar ertelendi. Şimdi 3 ay sonra okunacak ve tek fatura çıkarılacak büyük ihtimal. Bu durumda biriken elektrik yardımlarını aynı anda kullanabilecekmiyiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
kullanabirsin kardeşim eletrik destegi ödeme başlangıç tarihinden bir sonraki ödeme tarihi vardır 3 ay içinde eletrik desteği ödemesini kullanmazsan geri gidiyor
e devlet üzerinden sosyal yardım bilgilerinde eletrik desteüi ödemesi ödeme başlangıncından son ödeme gününe bakabilirsin

Son düzenleme:

mt_44

Üye
Üye
İyi çalışmalar. Öncelike deprem bölgesi için almış olduğunuz kararlar için teşekkürler. Ben ve benim gibi birçok kişinin yararlanmış olduğu elektirik tüketim desteği bilindiği üzere belli bir süre ptt kurum ödemelerinde bekledikten sonra kullanılmadığı taktirde ilgili kuruma geri ödenmektedir. Ancak afet bölgesinde elektirik sayaçlarının okunmaması nedeni ile hesapta olan elektirik tüketim destekleri kullanılamamaktadır. Belirtilen süre sonunda okunacak ve faturalndırılacak elektirik faturaları alınan karar gereği 6 ay taksitle ödenecek şeklinde düzenlenmiştir. Ancak bu durumda ben ve benim gibi birçok kişinin yapılan elektirik tüketim desteklerinin bir kısmının kullanılamamasına ve mağduriyet oluşmasına neden olacağından ek bir düzenleme ile ptt kurum ödemelerinde beklemekte olan elektirik tüketim desteklerinin belli bir süre zarfında hesabıma aktar kısmından daha sonra kullanılmak üzere kendi hesaplarımıza aktarabilmemize olanak tanıyan veya siz değerli büyüklerimizin yapacağı farklı bir yöntem ile mağduriyetlerin önüne geçecek bir düzenlemenin yapılmasını rica eder Yapmış ve yapacağınız her türlü çalışmalar için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Afet bölgesi yararlanıcıları için cimere gönderelim. Teşekkürler

Nikee

Üye
Üye
Afet bölgesindeki depremzedelerin elektrik borçları siliniyormuş

Tekerlekli Sandalye