Ağır engelli ibaresi yazılmayan rapora itiraz

alas

Üye
Üye
Merhaba benim annem parkinson hastası artı şeker hastası vs bir çok rahatsızlığı nedeniyle antalyaya getirip rapor çıkarttım 100/72 Ağır engelli ama süreli verdiler 2 sene sonra diyarbakırda kardeşlerim bilmedikleri için rapor çıkartmaya götürmüşler ama bu defa aynı oranı yine vermişler ama ağır engelli ibaresi yok yani bakıma muhtaç değil ocak ayında bu rapor alındı benim size sorum şu itirazla uğraşmadık antalyaya getirip burda tekrar çıkarma şansımız varmı

eagle20

Üye
Üye
Merhaba benim annem parkinson hastası artı şeker hastası vs bir çok rahatsızlığı nedeniyle antalyaya getirip rapor çıkarttım 100/72 Ağır engelli ama süreli verdiler 2 sene sonra diyarbakırda kardeşlerim bilmedikleri için rapor çıkartmaya götürmüşler ama bu defa aynı oranı yine vermişler ama ağır engelli ibaresi yok yani bakıma muhtaç değil ocak ayında bu rapor alındı benim size sorum şu itirazla uğraşmadık antalyaya getirip burda tekrar çıkarma şansımız varmı

KARDEŞİM tam yada yarı bağımlı yazar ne yazıyor itiraz edin hakkınızı arayın işgüzarlık yapıyor doktorlar

alas

Üye
Üye
Bakıma muhtaç değil yazıyor ağır engelli ibaresinde hayır yaziyor

alas

Üye
Üye
Yanı şimdi benim sorum antalyaya getirip tekrar rapor çıkartma şansım varmı

eagle20

Üye
Üye
kardeşim neye göre anlamışlar bakıma ihtiyaç olduğu rapora itiraz edersen anca öyle yenisi alabilirsin sağlık müdürlüğüne itiraz et ondan sonra yeni rapor alabilirsin

Tekerlekli Sandalye