ahşap oyma hat sanatı çalışmalarım

SANAATKAR

Üye
Üye
uzun süre ara verdiğim ahşap oyma hat sanaatı çalışmalarıma geri döndüm uzun süreden sonra yaptığım besmele hat oyma çalışması umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum adsız11.JPG

Ekli dosyalar

• adsız11.bmp
    8.1 KB · Görüntüleme: 293
Son düzenleme:

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam SANAATKAR,

Adın üstünde eminim yine sanaatını döktürmüşsündür en az diğer eserlerin kadar mükemmel olmuştur verdiğin linki açamasam da ama önemli olan senin hobine ara vermenden çok siteye neden bu kadar ara verdiğin? Sağlık problemlerin olduğunu hatırlıyorum birde emeklilik aşamasında olduğunu ama tam emin değilim arkadaşım. Yaşadığın gelişmeleri de bizlerle paylaşırsan sevinirim sonuçta her emekli olan üye diğer erken emekli olabilme çabasında olan engelli adayları için bir ışık olacaktır.

Sağlıcakla kal,

SANAATKAR

Üye
Üye
selam gazoz ağacı bir dönem rahatsızlıklarım artıydı bir sürü tahlil ve tetkikler yapıldı tedaviler gördüm emeklilik süreci falan derken tekrar aranızdayım ama sitenizi takibi hiç bırakmadım sadece konulara dahil olmak istemedim sıkıntılı süreçten geçtim emeklilik konusuna gelince emeklilik sürecini sitenizde sizlerle paylaştıydım

Tekerlekli Sandalye