Aile destek ödemesi Ağustos ayında verilecekmi

Normal tarihlerde 1 yıllık olan bu ödeme temmuz ayında sonlandı, fakat memur zam oranlarında seyyanen yapılan kısmı engellilerden mahrum bırakmanın ve sanırım utancın bir kısmını yada sıvamamak için aile destek ödemesini yıl sonuna kadar uzattık dediler fakat ne yapacaklarını kendileride bilmedikleri için halen herkes aynı soru için beklemedeler.

Yatacak ama ne zaman ?

Normal tarihlerde 1 yıllık olan bu ödeme temmuz ayında sonlandı, fakat memur zam oranlarında seyyanen yapılan kısmı engellilerden mahrum bırakmanın ve sanırım utancın bir kısmını yada sıvamamak için aile destek ödemesini yıl sonuna kadar uzattık dediler fakat ne yapacaklarını kendileride bilmedikleri için halen herkes aynı soru için beklemedeler.

Yatacak ama ne zaman ?
septik hocam slmlr geçen ay engelli raporların sürelerinin bitimi ile sonrada uzatılmıştı engelli maaşlarını alanlar oldu almayanlar oldu sydv ve 144 aradıgımızda iki maaşı birden alacasınız denildi agustos ayında bir maaş yatırılmış yani temmuz ayında ki maaşları alamadık

Benimde aile destek ödemem gss tepsinin güncel olmamasi nedeniyle kesilmişti yeniden başvuru yaptım bugün tekrardan bağlanmış bu ay alabilir miyim bilmiyorum ama kesilen arkadaşlar tekrardan başvurun

IMG_0096.png

arkadaşlar ail destek PTT kurum odemeleri güncel yarın gozukuyor 15 i. benim geçen ay vermediydiler bu ay 2 sini birden yatirmislar ama zam yok ? 1100 1100 2200 yatmış yoksa zam mı bu yatan varmı başka...

Geri