Aile destek ödemesi Hk.

Hsnslmz

Üye
Üye
Bir yakınımızın 31 Aralık da Aile destek ödemesini PTT üzerinden hesaba havale yaptık. İlk iş günü EFT olarak banka hesabınıza gelir yazıyordu. Fakat 3 ocak oldu hala ses yok banka hesabında. Bu sorun için daha önce kaç günde geldi acaba yaşayan arkadaşlar varmı ?

mert

Üye
Üye
Bir yakınımızın 31 Aralık da Aile destek ödemesini PTT üzerinden hesaba havale yaptık. İlk iş günü EFT olarak banka hesabınıza gelir yazıyordu. Fakat 3 ocak oldu hala ses yok banka hesabında. Bu sorun için daha önce kaç günde geldi acaba yaşayan arkadaşlar varmı ?
kardeşim o iş boş iş neden eft yapıyorsunuz normal şartlarda zaten pranız ptt kartına yatıyor belli bir gün içinde

Hsnslmz

Üye
Üye
Hocam maaşı aşan kişi yatağa bağımlı şuan kalkamadığı için ptt ye gidemedik. Ptt kartıda yok. Macburiyetten yaptık
Öğrenmek istediğim ne zama yatar bu para

Erkancan3434

Üye
Üye
selam arkadaşlar bir sorum olacak destek ödemesi hakkında

Başvuru Tarihi25/07/2022Son Ödeme Miktarı850,00 TLSon Ödemenin Durumuödemeniz hazırdırYardımın DurumuDevam Ediyor

ama bu ödeme bana yatmadı

Başvuru Tarihi25/07/2022Son Ödeme Miktarı850,00 TLSon Ödemenin Durumuödemeniz hazırdırYardımın DurumuDevam Ediyor

ptt ödemelerine baktığım zaman bu şekilde yazıyor
Aile ve Sosyal Hizmetler BakanlığıTürkiye Aile Destek Yardımı29/12/202230/06/202300

Hsnslmz

Üye
Üye
Kimse böyle birşeyle karşılaşmadımı ya ??
Kaç günde geldi hesaba havale yapınca yok mu bilen

septik

Editör
Editör

ptt ödemelerine baktığım zaman bu şekilde yazıyor
Aile ve Sosyal Hizmetler BakanlığıTürkiye Aile Destek Yardımı29/12/202230/06/202300
Aile destek ödemesi alan herkesin parası yattı ve çektiler. İlk önce ptt müşteri hizmetlerini arayıp 444 17 88 destek ödemesinin hesabınıza yatıp, yatmadığını öğrenip netleştirin eğer hiç yatmamışsa sydv de neden yatmadığını öğrenebilirsiniz.

Erkancan3434

Üye
Üye
Aile destek ödemesi alan herkesin parası yattı ve çektiler. İlk önce ptt müşteri hizmetlerini arayıp 444 17 88 destek ödemesinin hesabınıza yatıp, yatmadığını öğrenip netleştirin eğer hiç yatmamışsa sydv de neden yatmadığını öğrenebilirsiniz.
Çok teşekkürler abi peki bu ödeme bir aylık mı veya kaç ay daha yatacak bilginiz var mı

mert

Üye
Üye
Hocam maaşı aşan kişi yatağa bağımlı şuan kalkamadığı için ptt ye gidemedik. Ptt kartıda yok. Macburiyetten yaptık
Öğrenmek istediğim ne zama yatar bu para
çok geçmiş olsun 2 üç iş günü paranız yatması lazım balkıyorum eft yapan bazı arkadaşlar aile destek yada engelli maaaşlarını parasını alamayanlar oluyor buda bir haftayı buluyor herhalde
Maaşlara gelen %30 zam acaba aile destek ödemesini de yükseltecek mi?
zaten yapıldı zam aile destek ödemeleri bir daha yapacaklar mı orası malüm
Çok teşekkürler abi peki bu ödeme bir aylık mı veya kaç ay daha yatacak bilginiz var mı
1 yıl süreyle yapılacak uzatırlarmı orası belli degil

Hsnslmz

Üye
Üye
Bakalım 4. İş günüde bitti hala banka hesabına gelmedi para

Erkancan3434

Üye
Üye
Selam arkadaşlar ocak 2023

Türkiye Aile Destekleri ödemeleri ayın kaçında yatar teşekkürler

septik

Editör
Editör
Selam arkadaşlar ocak 2023

Türkiye Aile Destekleri ödemeleri ayın kaçında yatar teşekkürler
Ocak ayının 7 sinde yatacak olan Aile destek ödemesini yılbaşından önce aralık ayının son günlerinde yataırıldı. Bir dahaki ödeme şubat ayında olacak.

Hsnslmz

Üye
Üye
Bu arada 9 ocak oldu hala havale ettiğim ödeme gelmedi ptt ye gittim hala para ptt de görülüyor. E devletten bakıyorum kurum ödemelerinde de görülmedi. Ptt de veznedar arkadaş e devlet üzerinden yapılan hesabıma havale et sistemi sağlıklı çalışmıyor diyor. Şimdi nasıl olacak anlamış değiliz.

mert

Üye
Üye
Bu arada 9 ocak oldu hala havale ettiğim ödeme gelmedi ptt ye gittim hala para ptt de görülüyor. E devletten bakıyorum kurum ödemelerinde de görülmedi. Ptt de veznedar arkadaş e devlet üzerinden yapılan hesabıma havale et sistemi sağlıklı çalışmıyor diyor. Şimdi nasıl olacak anlamış değiliz.
o zaman ptt deki gişe memurundan paranı isteyeceksin madurum diyerek yada ptt müdürü ile konuş hangi bankaya eft yaptıysan müsteri temsicisini ara derim

mert

Üye
Üye
geçenlerde aile destek ödemeleri cumartesiye denk geldigi için cuma gecesi saat üç gibi ptt atmsinde paramı çekeyim dedim ptt atmsi ptt kartımı yuttu direk şifremi girmeden tabi paramı ne zaman çekebilidim pazartesi günü cumartesi günü ptt nin kapısında camı yumrukladım hafta sonu oldugu içinde kimse olmaz dedim camı vurunca ptt nin kapısında baktım müdür yukardan kapıya çıktı tesadüfe bak ne vuruyorsun cama polismi çagıralım felan dedi müdür pazartesi günü alırsın paranı dedi dedim git çagır bekliyorum dedim polisi müdürbey madur olan benim sen degilsin bugün yılbaşı akşamı senin atm kartımı yuttu yemin olsun atm nin kasasını açtı kartımı verdi birde kendisi çıkıp atm den paramı çekti saydı elime verdi demekki bagırmakta yüzlerine karşı iyi bence biz burdan kaç defa yazdık çok kişi bu eft yapanlar kaç kişi madur oluyor dinleyen kim yorum yaptım mıda genele çok biliyorsun gibi laflar ediyorlar

septik

Editör
Editör
Tekerlekli Sandalye