AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMLERİ TEMMUZ 20. SİNDEN İTİBAREN YATMAYA BAŞLAYACAK

fatih soy

Üye
Üye
valilikte çalışan bir arkadaşımdan aldğım bilgiye göre bu ayki aile destek paketi ödemleri 20 temmuzdan itibaren yatmaya başlayacak
AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMLERİ den yaralanacak olan vatandaşların bulundğu ilçedeki kaymakamlık SYD vakıflarının hızına ve çalışma şartlarına göre hesabına yatacaktır

fatih soy

Üye
Üye
Türkiye Aile Destekleri ProgramıFATİH SULTAN SOY - tc -----------------FATİH SULTAN SOY -04 /07/2022-Devam EdiyorDetay sadecene kadar alacağım çıkmamış e devlette başvuru onaylanmış görünüyor komisyon ne kadar yatırılacağına karar verecek
Adsız.png

Daha başvuru bile sonuçlanmadıki bu ayki ödemeyi yani ikinciyi yatırsınlar.bu nasıl oluyor.daha ilk ödemeler bile yatmadı ki
Adsız.png

mert

Üye
Üye
Aile destek başvurusu reddedildi aylık alma kriterleri uymuyormusuk nedense anlamadım nasıl pandemirde 2 defa alanlar oldu adamına göre seçiyorlar zaten aynı pandemirde olduğu gibi bazı arkadaşlar hiç beklemesin bu yardımın verileceğine sanmıyorum ama gönlüm ihsallah kimseyi mağdur etmezler

iLLeqaL

Üye
Üye
Arkadaşlar bu sosyal destek paketi odemeleri ne kadar tam olarak bilen var mi bende basvurmustum da onaylanmış
Buradan bakabilirsiniz

Selcuk52

Üye
Üye
5 kişilik ailede 9100 tl altında gelirı olan alıyor destek ,1833 tl kişi basi gelır,4 kişilik aılede 7 300 tl altındakı alıyor

fatih soy

Üye
Üye
Ayın sonunda yatacakmış vakıf müdürü dedi herkese slm
evet 20 sinden sonra demiştim istanbul gnl syd vakfına ödemeler gönderilmiş fkat syd vakıflarının ağır ve yavaş çalışmalarından dolayı henüz e devlette gözükmüyor güncellmediler ödemeniz devam ediyor ve altında boşluk varsa kabul edilmiş sayılıyor

mustafasym

Üye
Üye
ARKADASLAR BU YENİ AÇIKLANAN SED YARDIMINDAN 2022 MAAŞI ALANLAR OTOMATİK Mİ FAYDALANACAK. YOKSA BAŞVURU YAPILMASIMI GEREK. SOSYAL YARDIM ALANLAR FAYDALANACAK DEMİŞDİ BAKAN AMA NASIL OLACAK..

D

diyar02

Guest
evet 20 sinden sonra demiştim istanbul gnl syd vakfına ödemeler gönderilmiş fkat syd vakıflarının ağır ve yavaş çalışmalarından dolayı henüz e devlette gözükmüyor güncellmediler ödemeniz devam ediyor ve altında boşluk varsa kabul edilmiş sayılıyor
Ne güzel hemen hemen herkesin onaylanmış ama bizimkinde henüz tık yok değerlendirme sürecinde yazıp duruyo.umudum iyice tükeniyo

edo24

Üye
Üye
Ne güzel hemen hemen herkesin onaylanmış ama bizimkinde henüz tık yok değerlendirme sürecinde yazıp duruyo.umudum iyice tükeniyo
yalnız değilsin kardeşim benim süreç devam ediyor yazıyor hala tık yok red ise red edin ne diye uzatıyorlar anlamış değilim benimde umudum yok artık

D

diyar02

Guest
yalnız değilsin kardeşim benim süreç devam ediyor yazıyor hala tık yok red ise red edin ne diye uzatıyorlar anlamış değilim benimde umudum yok artık
Geç de olsa onaylansın onada razıyım ama diyelim geç onaylandı diğerleri ilk ödemeyi aldı bizimkisi geç onaylanırsa aradaki farkı alırmıyız acaba

Tekerlekli Sandalye