Aile destek parası miktarı düştü !! ??

anatomie

Üye
Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese slmlar, az önce edevletten baktımda temmuz ayı aile destek ödememiz 1100 tlden 850 tlye düşmüş olarak gözüküyor arkadaşlar acaba herkeste böylemi yani sizlerde de PTT kurum ödeme kısmında temmuz ayı için aile destek ödemeniz de düşüş oldumu arkadaşlar teşekkürler. Bizim gelirimiz de vs hiçbir artış falan olmadı ama normalde 2 yıldır hep 1100 tl alırken bu ay neden acaba birden 850 tlye düştü bilen varsa bir zahmet yazarmısınız teşekkürler. Evde toplamda 3 kişiyiz ve evimiz kiradır ayrıca sadece gelir olarak evde bakım + %72 engelli maaşı var birde aile destek vardı oda işte maalesef 1100 tlden 850 tlye düşmüş birdenbire edevlette görünce bu düşüşü çok şaşırdım acaba sizdede böyle bir düşüş oldumu aile destek için teşekkürler ederim cevaplarınızı bekliyorum vede rica ediyorum saygılarımla

Hsnslmz

Üye
Üye
Hocam bizde bir yıldır 1250 TL alıyorduk. Ocak ayından itibaren düşüş oldu 850 TL alıyoruz son 5--6 aydır. Sebebini bizde bilmiyoruz

serbetcimehmet

Üye
Üye
ben 950 tş aşiyorum yine ayni aöa gecen sene 1100 almaktaydim zam geldi denilmişti gelen zamla 950 tl ye düştü
bu ay son mui samitim tekrar decam edecekmi bilmiyorum bilen yada açıklama var mi arkadaslar ?

Timsah

Üye
Üye
Ben ilk defa hesaba aktardım hesabıma geçmemiş ptt kurumda da gözükmüyor bugün ptt den mesaj geldi 11 de ptt şubelerinden çekebilirsiniz diye bu durumda yarın mı geçer hesaba

serbetcimehmet

Üye
Üye
ewr yarin gececektir ödeme gününüzden önce hesaba aktarma yapmayınız yine aynı ödeme gününden önce hesaba gecme şekli yoltur

Timsah

Üye
Üye
Ayin 10 nunda gözüküyordu o yüzden yaptım sorun olurmu daha önce hiç yapmadım insallah yarın geçer hesaba

serbetcimehmet

Üye
Üye
Bir şey diyemiyorum tutarlı bir tarih yok bu ödemelerde ayın 7 de yazıyordu edevlette ayın 9 u oldu SMS geldi ayın 10 da hesabınıza yatacak diye bugün yatmadı bugün baktım e devletten ayın 12 de diyor 4 değişik tarih var
Geçtiyse hesabına sevindim hayırlı olsun kardesim
Sevindim hayırlı olsun kardesim

anatomie

Üye
Üye
Hocam bizde bir yıldır 1250 TL alıyorduk. Ocak ayından itibaren düşüş oldu 850 TL alıyoruz son 5--6 aydır. Sebebini bizde bilmiyoruz
Çok çok tşkler ederim eksik olmayınız ama herhalde bu ay sondu artık galiba uzatılmayacak çünki hiçbir ses seda yok yetkililerden maalesef..

serbetcimehmet

Üye
Üye
ewt durum öyle görünmekte .zaten son bulacagı yönünde söylentilerde vardi bu ayın son ödemesinden sonra edevlette yarın çekildikden sonra karsısında cekildi sona erdi yada devam ediyor yazacakmı anlarız

anatomie

Üye
Üye
ewt durum öyle görünmekte .zaten son bulacagı yönünde söylentilerde vardi bu ayın son ödemesinden sonra edevlette yarın çekildikden sonra karsısında cekildi sona erdi yada devam ediyor yazacakmı anlarız
Şimdilik daha devam ediyor diye yazıyor edevlette bugün 13 temmuz an itibariyle devam ediyor diye yazıyor ama tabii ileri zamanlarda değişimi bilemem tşkler

anatomie

Üye
Üye
Az önce kabine toplantısı sonrası açıklamalar yapıldı lakin aile destek adına hiçbirşey söylenmedi maalesef uzatıldığına dair herhalde arkadaşlar maalesef üzülerek söylüyorum ki galiba busefer gerçektende aile destek bitmiştir artık gibime geliyor zaten en son ödemedede düşürmüşlerdi iyice aile destek parasını ve bence son aile destek ödemesini aldık vede bitti arkadaşlar maalesef üzülerek belirtiyorum 😑😑

veli 1500

Üye
Üye
Arkadaşlar PTT kurum ödemesinde para düşmemişler ama bir orada bir veri var hesap aktarda ne olduğunu bilmiyoruz ama Aile Destek diye biliyorum zannımca son buldu Aile Destek Biz siz de bakarsanız bize bir cevap verirseniz teşekkür ederim

Timsah

Üye
Üye
Bizde birşey gözükmüyor belki size baska bir yardim çıkmıştır

veli 1500

Üye
Üye
Vallahi baktığımda PTT kurum ödemesinde böyle yazıyordu fotoğrafını da çekemiyorum link nasıl yapılır onu da bilmiyorum göndersem Siz görseniz keşke nasıl ispat edeceğim size onu bilmiyorum
Ödeme Bilgileri
Ödemeyi Yapan KurumÖdeme TürüÖdeme Başlangıç TarihiSon Ödeme TarihiKesintisiz Ödeme Tutarı (TL)Kesinti Tutarı (TL)Ödeme Durumu
SOSYAL KART RESEN KAPATMA MERKEZ ÖDEMEDİĞER KURUM ÖD.11/07/202411/07/20270
Yapabildim böyle bir şey görünüyor tam olarak bilmiyorum Aile Destek mi kesildi yoksa başka bir sisteme mi geçeceğiz Cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar Hayırlı akşamlar
Yapabildim böyle bir şey görünüyor tam olarak bilmiyorum Aile Destek mi kesildi yoksa başka bir sisteme mi geçeceğiz Cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar Hayırlı akşamlar

Özge52

Üye
Üye
Vallahi baktığımda PTT kurum ödemesinde böyle yazıyordu fotoğrafını da çekemiyorum link nasıl yapılır onu da bilmiyorum göndersem Siz görseniz keşke nasıl ispat edeceğim size onu bilmiyorum
Ödeme Bilgileri
Ödemeyi Yapan KurumÖdeme TürüÖdeme Başlangıç TarihiSon Ödeme TarihiKesintisiz Ödeme Tutarı (TL)Kesinti Tutarı (TL)Ödeme Durumu
SOSYAL KART RESEN KAPATMA MERKEZ ÖDEMEDİĞER KURUM ÖD.11/07/202411/07/20270
Kart kapatma işlemi yapmışlar

veli 1500

Üye
Üye
Tamam bu kartla Aile Destek programından yararlanıyorduk Demek ki Aile Destek bitmiş Doğru mu anladım Cevap verirseniz sevinirim

Tekerlekli Sandalye