Aile mi aşk mi?

Mirage

Üye
Üye
benim de bir sevdigim var 1yil 5 ay suren bir ilişkimiz vardi.. evlenmek istedik ailem biliyordu ve dış görunus onemli degil diyorlardi.. inandim.. hersey olumluydu ailem surekli diyordu ki sizi sevdiginize verecegiz diye.. sevdigim adam da bende olumlu olur diye dusunduk .. tanisma gunu geldiginde heyecandan ölüyorduk.. sevdiğim ve ailesi geldi ve benim ailem sevdigim adama tek bir soru dahi sormadi.. sadece dış görünüşüne bakarak degerlendirdi.. aşık oldugum adam ve ailesi gittikten sonra istemiyoruz dediler.. nedenini sordugumda dengim degilmiş sinirli bir yapisi varmiş ve engelliymis.. çok konuştum dil döktüm olmadi olay evlatliktan red etme durumuna geldi ve beni seçim yapmak zorunda biraktilar.. sevdigim adama dedim ki annem babam ablam amcamlar yengemler seni istemiyor seni tanimiyor amcamla sizi bulustursam anlatsan kendi.. babami arasan konuşsan dedim istemedi.. onun da gururuna dokundu bu olay.. şimdi ikimizde ayri ayri acı çekiyoruz... bana bir akil verin ağlamaktan içime atmaktan biktim..

septik

Editör
Editör
Aslında güzel soru ve hatta merak edilen cevap bu inen bende hala çözemedim

septik

Editör
Editör
Bir kötü cevapta bu olabilir sevmek bişileri gerçek anlamda çözmüyor sen bu lafa inan

Hevidar

Üye
Üye
Malesef çoğu aile öyle kişiliğine bakmadan onu tanımaya çalışmadan direk engelli diye istemiyorlar

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye