Aile ve sosyal politikalar bakanlığı bakım maaşı kontrolü

Evde bakım hizmet personeli Yine geldi kapıyı açmadım işini yapan insanlara sözüm yok bize gelen dengesiz memur insanı rencide ediyor konu komşuya rezil oluyoruz kardeşim derdiniz bazen şikayet var bazen müdür gönderiyor diyor bunların amacı nedir bende size iftira atayım fetöcü diye şikayet edeyim olur mu ya insan namusu şerefi için yaşar şimdi bu yavşak evde bulamadık diye rapor tutmuştur maaşı kestirmiştir 4 yıl evime gelmeyen adamlar ayda 2 kez gelir oldu

Bu ay maaşı alırız heralde eger kessinler halk TV sözcü bunları evime çagıracagım onlarla ugraşacagım benim hayatım maf olmuş zaten bu yaştan sonra beni ne işe alırlar nede evlenebilirim mahallede o çocuğu çok bizi istemiyorlar sanki bize terörist gibi bakıyorlar fesat şerefsiz onursuz insanlar paralarını yiyor diye iftira atıyorlar kansızlar aldıkları 4.800 benim eve harcadıgım aylık 12 bin TL
Aldığım bakım maaşını da eve harcıyorum bakkalım marketim 8 bin tutuyor yeminle
Odun kömür yardımı gıda hiçbir şey almıyoruz odun kömür parası yıllık 23 bin TL tutuyor

Son düzenleme:
Psikolojim bozuldu evimizde huzur bırakmadılar sürekli eve mi gelinir benim hastalarım çok rahatsız oldu onların da piskolojisi bozuktu temelli bozuldu adı aile sosyal politikalar bakanlığı bana hiç yardımcı olmuyorlar zulüm ediyorlar

Tekerlekli Sandalye