Aile yardimi

sevi10

Üye
Üye
Ihh tarafindan adima aile yardimi basvurusu yapilmis ve kabul edilmis.fakat haberim olmadigi icin iptal edilmis.geriye donuk odeme sansim varmi

SM-J730F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

orcunaral

Üye
Üye
ihh tarafindan adima aile yardimi basvurusu yapilmis ve kabul edilmis.fakat haberim olmadigi icin iptal edilmis.geriye donuk odeme sansim varmi

sm-j730f cihazımdan engelliler.gen.tr mobil uygulama ile gönderildi

ihh genelde afrika ya yardim ediyo cok sayinda battaniye ve yiyecek yardimi var benim anlamadigim sizemi yardim geliyo yoksa sizmi yardim yapacaksiniz

orcunaral

Üye
Üye
Ihh edevlette yok...adima basvuru yapan ihh.sosyal yardim bilgilerinde alile yardimi adi altinda odeme var.fakat cekmedigim icin iptal olmus

Bendede çıkıyor 460 TL benimkide fes olmuş ama İHH değil bende kaymakamlık bende anlamıyorum ne oluyor İHH boyle yardim yapmaz buradaki İHH yapmıyor özellikle görüştüm Afrika ya yapıyoruz dedi bana ne kadar doğru bilemem farkindaysan afişleri hep afrikadaki cocuklar

sevi10

Üye
Üye
Bendede çıkıyor 460 TL benimkide fes olmuş ama İHH değil bende kaymakamlık bende anlamıyorum ne oluyor İHH boyle yardim yapmaz buradaki İHH yapmıyor özellikle görüştüm Afrika ya yapıyoruz dedi bana ne kadar doğru bilemem farkindaysan afişleri hep afrikadaki cocuklar
Ben bi arkadasim vasitasiyla tanistim dernekle....bayramlarda falan sagolsunlar yardimda bulundular.belki arkadasimdam dolayi bilemiyorum.fakat eve de geldiler erzak nakit yardim biraktilar.geriye donuk bi odeme olurmu acaba diye sordum sadece

orcunaral

Üye
Üye
Ben bi arkadasim vasitasiyla tanistim dernekle....bayramlarda falan sagolsunlar yardimda bulundular.belki arkadasimdam dolayi bilemiyorum.fakat eve de geldiler erzak nakit yardim biraktilar.geriye donuk bi odeme olurmu acaba diye sordum sadece

Demek ki senin bulduğun yerdeki İHH güzel çalışıyor buradaki nerdeyse ben den istiycektii

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=22344]imrankaplan286@gmail.com[/MENTION]

Tam anlayamadım doğum parası içinmi soruyorsunuz şayet öyleyse Başvurular, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri ya da Sosyal Hizmet Merkezlerine yapılır.

2015 yılı ve sonrası yapılan doğumlar için bu yardım verilmektedir.
Birinci çocuk için 300 TL,
İkinci çocuk için 400 TL,
Üçüncü ve sonraki çocukları içinse 600 TL tutarında bir defaya mahsus doğum yardımı ödemesi yapılmaktadır.

Tekerlekli Sandalye