AK Parti bu ilanla engellilerden özür mü diliyor.?!

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
Haber%20i%C3%A7ine.JPG

Ak Parti gazetelere verdiği ilanlar ile engellilere seslendi;

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Batman gezisi sırasında kendisinden yardım isteyen görme engelli bir vatandaşı "Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz” diye azarlamasının ardından gelen tepkiler AK Parti kanadında da yankı buldu.

Bu gelişmenin ardından önce Bakan Recep Akdağ görme engelli Nurullah Mehmetoğlu'nu arayıp özür diledi. Görme engelli Nurullah Mehmetoğlu'nun Dipnot.tv'ye yaptığı açıklamada "Recep Akdağ beni aradı. Özür diledi. Yorgun olduğu için böyle bir şey söleyebilmiş olacağını anlattı. Allah'a emanet ol dedikten sonra kapattı. Ben Sayın Akdağ'ın özrünü kabul ediyorum. Ancak bu sıkıntı ben de kalacak. Sözlerini asla unutmayacağım. Dün bazı siyasi partilerden tehdit mesajları aldım. Televizyona çıkarsam işimden olabileceğimi söylediler.." dedi.

Nurullah Mehmetoğlu'nun açıklamasının ardından AK Parti bir hamle daha yaptı.!!!

Yaşananların büyük bir gaf olduğunu düşünen bir çok kurum ve kuruluş gibi AK Parti de bu yaşananları telafi etmek istercesine ulusal gazetelerin hemen hemen hepsine tam sayfa ilan verdi.

"Her Şey Engellilerimiz İçin.." başlığı altında tam sayfa yayınlanan ilanda AK Parti'nin iktidar olduğu süreçte engelli vatandaşlarımıza verilen hak ve imkanlardan bahsediliyor.

Tekerlekli Sandalye