Akülü araba alacak bir engelli için yardımlarınıza ihtiyaç vardır

sinandeniz

Üye
Üye
Selam arkadaşlar siz değerli arkadaşlarımızın yardımlarınıza ihtiyacımız var fakir bir ailenin tek çocuğu yatalak hasta kendisinin ve ailesinin hayatlarını idame ettirebilmesi için akülü sandalyeye ihtiyaçları var bundan bir sen eönce bir dernek sa dalyeyi vermişti ama gelin görünkkü öylesine vicdandan yoksun insanlarla dolu bir ülkede yaşıyoruz ki bu insanın sandalyesini çaldılar şuanda hiç bir şekilde yataktan dışarı çıkamıyor çıkamadğı bir yana hayatlarınıda kazanamıyor sandalye varken birşeyler satıp ufakta olsa hayatlarını idam ettirebiiyorlardı hangi kapıyı çaldılar ise alıkları cevap şu arkadaşımızın babası emekli aylık 750tl alıyor bu aldığı maalta ne geçimlerine neden başka bir ihtiyaçlarına yetior çaldıkları kapıdan alkıl-kları cevap da baban emekli deyip red ediyorlar sandalye başvurusunu ŞİMDİ ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN GÖNLÜNÜZDEN NE KOPORSA 10TL DAHİ OLSA DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR 10 TL YARDIM YAPPSANIZ BİLE BU KİMSETİ FAKİR ETMEZ AMA BİR İNSANI BİR AİLEYİ MUTLU EDER YARDIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ BANA ULAŞIP YARDIM YAPACAKLARINI BELİRTMELERİ HALİNDE KENDİLERİNE HESAP NUMARASI VERİLECEK VERİLEN O HESAP NUMARASINA DEDİĞİM GİBİ 10 LİRA BİLE OLSA DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR BİR FAKİİR ARKADAŞIMIZDA SEVİNİR ŞUANA DEK TOPLANAN PARA 650LİRA EKSİK OLAN RAKAM 1950 LİRA İNANIYORUM Kİ DUYARSIZ KALMAYACAK HİÇ BİR ARKADAŞIMIZ BİR GÜNEŞİN DOĞMASINA EL ATILACAKTIR SAYGI VE SELAMLARIMLA.

Tekerlekli Sandalye