Akülü sandalye için akü tavsiyesi

yalandunya12

Üye
Üye
Merhaba
2011 yılında aldığım izor marka sandalyemin aküleri bitti.Güvenilir sağlam akü tavsiyesinde bulunurmusunuz.Sizin memnun kaldığınnız akü markalarını yazarsanız sevinirim ? Amper olarak büyük olmasına lüzum yok.28 amper civarı tercihim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kendi akülü sandalyem için Trojen marka akü alacağım bir kaç güne. Deep Cycle Özellikli TROJAN Jel Akü

Meyra Optimus 1 marka akülü sandalyede 77 AH akü ile 30 km yol gidilebiliyor ki bu meyra optimus 1 için mükemmel bir mesafe. Bilenler bilir meyra optimus 1 akülü sandalyeler çok ağır sandalyelerdir. Ben alman tankı diyorum optimus1 lere . :)
Yok eğer 28 amper alacağım dersen trojenin 28 amperi yok şu akü modellerine bakmanı öneririm. 10 Yıl Ömürlü Jel Akü

yalandunya12

Üye
Üye
Cevabınız için teşekkürler Halil Bey

Sandalye ile birlikte gelen aküler 12v 28 ah.2 adet takılı.İleride uyum sorunu yaşamak istemediğimden aynı akülerden almak istiyorum.Sormak istediğim bu akülerden 2 adet takmak yerine sadece 1 adet takıp kullanma şansımız yok mu ? Mesela 1 adet 12v 28ah akü takarak kullanamaz mıyız ? mevcut 2 aküyü birbirine bağlamak için kablo mevcut, kabloyu takmayınca kumandaya elektrik gelmiyor ,bu tek akü kullanamayacagımız anlamına mı geliyor ?

2.sorum akülerim neredeyse 4. yılını tamamladı bazen dışarıda bazen ev ortamında kullandım ama genel itibariyle memnun kaldım.Bir de kullandıgım akü jel mi yoksa deepcycle mı kuru mu tam anlayamıyorum bu konulardan siz biraz daha tecrübelisiniz.yardımcı olur musunuz.

Ürünün linki burada EP28-12NB - BB EP28-12 B1 Battery provided by AtBatt.com

Tekerlekli Sandalye