Akülü sandalyem için jel akü tavsiye ACİL

haberci

Üye
Üye
Arkadaşlar aküm öldü yenilemem lazım
jel akü almayı düşünüyorum. nereden alabilirim?
sizin tavsiyeniz nedir?
tşk.
saygılar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, banada iyi bir marka jel akü lazım. Benimde akülerim tükendi. Şimdiye kadar Ritar'ın aküsünü kullanıyordum ve çok memnundum. Ancak dispiritör firma artık onu getirmiyormuş. Yaklaşık 2 aydır iyi bir marka jel akü araştırıyorum. Kafamda 1-2 marka belirdi. 1-2 haftaya Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye Fiyatları | Goldmedikal.com olarak bunlardan 1-2 tanesinin bayiliğini alacağız. Bu bahsettiğim marka aküleride tanıdığım kişilerden kullananlar var. Onlar bayabi memnunlar....

haberci

Üye
Üye
Merhaba, banada iyi bir marka jel akü lazım. Benimde akülerim tükendi. Şimdiye kadar Ritar'ın aküsünü kullanıyordum ve çok memnundum. Ancak dispiritör firma artık onu getirmiyormuş. Yaklaşık 2 aydır iyi bir marka jel akü araştırıyorum. Kafamda 1-2 marka belirdi. 1-2 haftaya Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye Fiyatları | Goldmedikal.com olarak bunlardan 1-2 tanesinin bayiliğini alacağız. Bu bahsettiğim marka aküleride tanıdığım kişilerden kullananlar var. Onlar bayabi memnunlar....

kardeş hangi markalar ? istersen pm den söyle reklam olmasın

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok yok reklamla ilgisi yok. 2 Marka var her iki markayıda kullanan tanıdıklarım var. onlarla yarın görüşüp en geç bu hafta bayiliğini alacağımız marka belli olacak. Jel akü konusunda çok ince eleyip sık dokuyorum o yüzden piyasadaki en iyi marka olmasını istiyoruz. En azından Türkiye de satışı yapılanlar içinde en iyisi. Zaten bayiliğini aldığımızda hem konu altında hemde ürün bilgisinin detaylı açıklamalarıyla duyuru yapacağız.

Tekerlekli Sandalye