Akülü tekerlekli sandalye kumandası sol tarafa ayarlanır mı?

Kahvetutkunu

Üye
Üye
Merhaba ben burda yeniyim ve size bir sorum olacaktı 😊 sorum şu ben serebral palsi hastasıyım sağ kolumu kullanamıyorum sadece sol kolumda her işimi görüyorum. Akülü tekerlekli sandalye kullanmak istiyorum fakat ne kadar akülü tekerlekli sandalye görsem kumandaları hep sağ tarafta oluyor hiç solda kullananı görmedim 😞 acaba sol tarafa ayarlanabilir özelliği var mı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, artık çoğu akülü sandalyenin kumandası istenirse sol istenirse sağ tarafa alınabilir şekilde yapılıyor. Ek olarak alınmayan modellerde bu işlem kolayca yapılabilir. Bu dediğiniz olay öyle çokta zor bir şey değil. Bırakın kumandayı sağa sola almayı biz Gold Medikal olarak teknik servisimizde kumandayı sandalyenin arkasına direk refakatcinin kullanacağı şekilde bile ayarlıyoruz. Bunu ellerini hiç kullanamayan kişiler için yapmaktayız.

Kahvetutkunu

Üye
Üye
Merhaba, artık çoğu akülü sandalyenin kumandası istenirse sol istenirse sağ tarafa alınabilir şekilde yapılıyor. Ek olarak alınmayan modellerde bu işlem kolayca yapılabilir. Bu dediğiniz olay öyle çokta zor bir şey değil. Bırakın kumandayı sağa sola almayı biz Gold Medikal olarak teknik servisimizde kumandayı sandalyenin arkasına direk refakatcinin kullanacağı şekilde bile ayarlıyoruz. Bunu ellerini hiç kullanamayan kişiler için yapmaktayız.
Yaa öyle mi hiç bilmiyordum bunu duyduğuma çok sevindim 🙏🏻 Teşekkür ederim yorumunuz için

Tekerlekli Sandalye