Alcatel One Touch Hero 2,Hero,One Touch Fierce,One Touch Pop Fit Telefon İncelemeleri

Android 4.4 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Alcatel OneTouch Hero 2 akıllı cep telefonu Samsung Galaxy Note serisine benzemesi ve 6 inçlik dev boyutu ile dikkati çekiyor. Cihazda ARM Cortex-A7 2.0 GHz'lik MediaTek MT6592 işlemci kullanılmış.

Alcatel One Touch Hero.jpg

Alcatel OneTouch Hero 2 Telefon İncelemesi

Alcatel OneTouch Hero 2 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 6.0'' 1080 x 1960 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4 (KitKat)
İşlemci: 2.0 GHz (8 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 13.1 Mp Arka
Pil: 3100 mAh
4G (LTE): Var
Ağırlık: 175 gr
Kalınlık: 7.9 mm

16 GB'lık dahili hafızası bulunan cihazın 12.9 GB'lık kısmı kullanıcılar için ayrılmış ve ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Cihazın 3100 mAh'lık pil kapasitesi ise maksimum 15.50 saate kadar konuşma ve 20.8 güne kadar da beklemesi süresi imkanı tanımakta.

5 megapisellik görüntülü görüşme kamerası bulunan cihazın 13.1 megapiksellik arka kamerası ise 1080p Full HD ve HDR kayıt yapabilmekte.

Ayrıca cihazın RDS destekli FM radyosu ve A-GPS desteği de bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Alcatel One Touch Hero Telefon İncelemesi

Alcatel One Touch Hero ve başlıca özellikleri;

Ekran: 6'' 1080 x 1920 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.5 GHz (4 çekirdekli)
Dahili Hafıza: 8-16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3400 mAh

Alcatel One Touch Hero akıllı cep telefonu 1.5 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi ve 13 Megapiksellik arka kamerası ile dikkati çekiyor.

8 ve 16 GB'lık seçenekleri ile kullanıcılara sunulan Alcatel One Touch Hero ayrıca 32 GB'a kadr mikro SD kartları desteklemekte.

Ayrıca 3400 mAh'lık güçlü bir pil kapasitesine sahip olan Alcatel One Touch Hero, Otofokus özellikli ve 1080p video kaydı yapabilen 13 megapiksellik arka kameraya ve 2 megapiksellik ön kameraya sahip.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Alcatel One Touch Fierce

Alcatel One Touch Fierce akıllı cep telefonu ve başlıca özellikleri;

Ekran: 4.5'' 540 x 960 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.2 GHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: VGA Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 1800 mAh
Ağırlık: 130 gr
Kalınlık: 9mm

Alcatel One Touch Fierce akıllı cep telefonunun 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi, 1 GB'lık Ram kapasitesi ve Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi artıları arasında.

4 GB'lık dahili hafızası bulunan Acatel One Touch Fierce 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte ve cihazın 5 megapiksellik arka kamerası 720p video kaydı yapabilmekte.

Alcatel One Touch Pop Fit Telefon İncelemesi

Teknik özellikleri

Ekran: 2.8 inç 240 x 320 (QVGA) ekrana sahip
İşlemci: 1 GHz (Çift çekirdek)
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 ( Jelly Bean)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: 2 Megapiksel
Pil: 1000 mAh
Ağırlık: 78 gr
Kalınlık: 12 mm

Android 4.2.2 ( Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Alcatel OneTouch Pop Fit akıllı cep telefonu 2.8 inç'lik küçük ekran boyutuna rağmen 1 GHz'lik çift çekirdekli işlemcisi ve 4 GB'lık dahili hafızası ile dikkati çekiyor.

Cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD karları desteklemekte.

512 MB'lık Ram kapasitesine sahip olan Alcatel OneTouch Pop Fit, ayrıca VGA kalitesinde video kaydı yapabilen 2 megapiksel kameraya sahip.

Ayrıca cihazda RDS destekli FM Ramdyo ve A-GPS desteği de bulunmakta.

Ekli dosyalar

• Alcatel One Touch Hero.jpg
    Alcatel One Touch Hero.jpg
    55.3 KB · Görüntüleme: 129
Geri