Aldıgım akülü sandalyenin parasını geri alabilirmiyim

berhu

Üye
Üye
geri odemesi olur mu bilgim yoktu 1 hafta once aldım ne yapmalıyım?

G7-L01 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Akülü sandalye için devlet ödeme yapmıyor doktordan rapor alacaksınız tabi verirlerse oda nerdeyse imkansız devletten akülü sandalye almak çok teferruatlı iş zaten almışsınız almadan ugraşın derdim ama alınan birşey için para ödemezler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Akülü sandalyeyi satın aldığınız medikal firma fatura kestimi?
Eğer faturayı kesmemişse, şuradaki talimatlara göre hareket edin. http://engelliler.gen.tr/f21/sgk-akulu-tekerlekli-sandalye-odemesi-icin-gerekli-belgeler-28020/

Eğer raporda akülü sandalye kullanması uygundur yazarsa, ve akülü sandalyeye henüz fatura kesilmemişse SGK dan paranın bir miktarını geri alabilirsiniz. Burada akülü sandalye satan medikalcinin bir kaybı yok. Sonuçta geri ödemeyi devlet yapacak. Eğer medikalciniz anlayışlı biriyse size bu konuda yardımcı olacaktır.

burhanettin Yaşar

Üye
Üye
Ben %40 sonradan engelli yım otomobili m var aparatlı, fakat engellilere kanunlar gereği bazı özel haklar verilmiş bunlardan biride sağlık raporlarının tekrardan yenilenmesi, ben ehliyeti mi yeniler ken tekrardan sağlık raporu çıkardım tam teşekülü bir devlet hastanesinde yanılmıyorsam 350 Tl ödedim
Sorun engelli yeni bir rapor çıkardığı için özel hakka giriyormuş güler misin ağlar mısın çok şükür biraz param vardı annem den almıştım,
Işın komik tarafı engelli olmayan kardeşlerim e abi lerime sağlık raporları ücretsiz, anlıyacak olursanız siz bilecek olduysanız, kısacası et tırnak tan ayrılmıyor, engelli insanlarda tehditlere maruz yaşam mücadelesini sürdürüyor engelli insanlarda kötü alışkanlıklar la baş başa kalıyor, kimi sigara, kimi uyuşturucu alkol tüketiyor, ha isteğe bağlı mı hayır arkadaş kurbanları,

ME301T cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye