Allen carr'ile 18 yıldır kullandığım sigarayı bıraktım...

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
internetten öğrendiğim bir yöntem(allen carr)'le sigara içmeyi bıraktım...Dünya genelinde 30 ülke'de 150'den fazla sigara bırakma klinikleri olan bir şirket ALLEN CARR. Ben kurucusunun yazdığı 'sigarayı bırakmanın kolay yolu' adlı kitabı bitirip sigarayı bırakmıştım. birkaç saat önce sıkıntılı bir süreç yaşadım. evde sigara bulundursaymışım yakardım. Allah'a şükür atlattım. darısı içen tiryakilerin başına...

yasminn

Üye
Üye
teşekkürler... 1 dk kadar izledim yalnız, sakin, sessiz bir ortamda videoyu izlemem gerektiği söylendiği için kendime vakit ayırabileceğim 2 saati organize eder etmez tekrar açacağım ve etkilenirsem hemen kitabı sipariş edeceğim

umarım sizinki gibi kolay olur benim mücadelemde, tekrar tşkler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ürünü kullanmaya ne zaman başladınız, ve başladıktan kaç gün sonra sigarayı bıraktınız, kaç gündür sigara içmiyorsunuz?

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Sn Halil Bey, ilgili şirketin sattığı bir ürün yok. Sadece Bilgi(motivasyon) sağlıyorlar size. ben ilkin paylaştığım videoyu izledim. akabinde sigarayı bırakmaya çalıştım. bırakmaya çalıştım diyorum çünkü konuyu ancak sigarayı şu anda bırakın adlı kitabı alıp okuyunca öğrenebildim/bırakabildim. salı günü başladım kitabı okumaya ertesi gün saat 14:30 gibi son sigaramı içtim. Bu arada bu gün gayet iyiyim. kriz mriz yok, Allah'ın izniyle bundan sonra yolum düzdür İnşallah. şirketin web adresini de paylaşıyorum. Saygılarımla...
Allen Carr Türkiye, Sigara Bırakma Merkezi, Sigarayı nasıl bırakırım?

Tekerlekli Sandalye