Amasra da engellilere uygun tatil mekanları?

Sairane

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar. bu sene ramazan bayramından sonra ailecek bir tatil yapalım dedik :D. yer olarak amasrayı beğendik. ama oradaki apartların engellilere uygun olup olmadığını bilemiyoruz. nette de yazmıyor. acaba aranızda bu konu da bir bilgisi olan var mı? not: apart tecihimizdir. teşekkürler.

Sairane

Üye
Üye
konuyla ilgili bir bilgisi olan yok mu? acaba

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
konuyla ilgili bir bilgisi olan yok mu? acaba

Selam canım kardeşim,

Nasıl? ne sormuştun? sen bu siteye uğrar mıydın? :) dur ya çok hoşuma gitti aslında sorusuna yanıt alamayınca ikinci kez yazan ısrarcı yeni üye modunda olman :)

Aslında buda hayatın bir gerçeği ne yaparsın işte yolda bulduklarını yola çıktıklarına değişince insan zaman içinde yolunu kaybediyor.

Sitem sevgiden doğar aslında ama bunu çok az insan bilir. Sana olan serzenişimde sana canım kardeşim deyişimdendir hoş hala benim canımsın, kardeşimsin ama ne yazık ki hayatımda hiç Amasraya gitmediğim için bir fikrim yok inşallah o güne kadar siteden bir üye yanıt verir diye umuyorum.

Herşey gönlünce olsun canım kardeşim kal sağlıcakla..

Sairane

Üye
Üye
teşekkürler unuttum.29. abla sen şimdi bana taş attın ya onu geri al ve bir daha at. bu işlemi 70 kere at olur mu. sevgiyle kal inşallah

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Sn. Sairene,
elimden bu geldi, iyi bir tatil geçirirsiniz İnşallah.

Sairane

Üye
Üye
arkadaşlar amasra bayrak pansiyonla günlüğü 175 tlye anlaştık. 5-6 basamak var ama idare edeceğiz bakalım :) 5 ağustosta ordayım inşallah. görüşlerimi dönünce yazacağım.

Tekerlekli Sandalye