Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi - 2013 - ehliyet ve araç raporu

kartalreis

Üye
Üye
-

1 Şubat 2013

--

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

-----

H sınıfı ehliyet ve özel donanımlı araç kullanır raporu alımı

-----------

Pazartesi, Çarşamba, Cuma 12.00 ye kadar muayene. 12.00 den önce evrak teslimi yapabilirseniz 13.00 de heyete giriyorsunuz. Rapor 2 gün sonra elinizde oluyor.

------------------------

Ücret: Özürlü kimlik kartın varsa ücret ödemiyorsun.

---------------------------------------------

• -1 de dilekçe dolduracaksınız ( hazır dilekçe var )
• 5 fotoğraf ( fotoğraflar fotokopi olmayacak ve hepsi aynı olacak. Caddede fotoğrafçı var oradan çektirebilirsiniz. )
• nüfus cüzdanı fotokopisi ( kantinde fotokopi var )

Giriş katında ( kat 0 ) evrakları işletip 7 bölüm ( ftr, kbb, göz, iç hastalıkları, ortopedi, nöroloji, psikiyatri) dolaşıyorsunuz. Sabah 8.30 da orada olursanız 7 bölüm dolaşıp 12 den önce evrakları yetiştirebilirsiniz. Doktorlar çok iyiler ve çabucak işlemlerinizi hallediyorlar. Çok da iyi davranıyorlar. Bütün personel çok yardımsever ve güleryüzlü. Asansörle iniş çıkış çok rahat. Engelli tuvaleti ibaresi gözüme ilişti ama kullanmadım. Hastanenin her yerinde “ engelli ve yaşlıların önceliği vardır “ yazıları asılı. Muayene fişlerinde de bu hasta “ önceliklidir “ yazıyor. Heyet için sıra fişi almıyorsunuz. Sıra falan beklemedim ama diğer sandalyeli hastaları ve içeridekileri bekledim biraz. Yine de 7 bölümü 3 saatte dolaşabildim. Eski rapor ve epikrizleri, filmleri yanınızda götürün. Bana film soran olmadı. Ortopedi doktoru durumun belli göndermiyorum filme dedi. Bahçede mescit var.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Tüm Ankara Hastanesi ekibine hizmetleri için teşekkür ediyorum. Hastanede olduğum aklıma bile gelmedi desem yeridir.

Hepsinden Allah razı olsun.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsen Buga

Üye
Üye
SÜPERSİN... Bu bilgiler diğer arkadaşların işine çok yarayacak.

Tekerlekli Sandalye