Ankara merkez sağlık kurulu iptal mi

dev adam

Üye
Üye
arkadaşlar yeni yasaya gore raporlar ankaraya gitmeyecek deniliyor....bu ne kadar doğru bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Vergi indirimine esas raporlar

MADDE 15 – (1) 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu hükümlerine göre, sakatlık indirimine esas olmak üzere düzenlenen raporlarda, raporu düzenleyen sağlık kuruluşu tarafından işverenin bulunduğu yerdeki il defterdarlığına gönderilen özürlü sağlık kurulu raporu esas alınır.
------
Benim anladığım Ankara'ya gidecek ama Ankara raporu olduğu gibi onaylayacak.

dev adam

Üye
Üye
halil bey işte can alıcı nokta burası...benim elimde 2012 tarihli % 70 raporum var.surekli rapor...ama 1 yıl sureli vergi indiri mi geldi ...şindi aynı raporumu gonderecem yeniden rapor mu cıkartacam.hastane burdan yeni rapor alamazsın raporun omur boyu diyor....teşekkür ederim....

hasarlı

Üye
Üye
s.a sevgili kardeşim bende aynı dertteyim 2009 dan buyana hastane raporum süreklidir ibareli .fakat merkez sağlık kurulu 1 yıl sonra kontrole çağırıyor bende heyete yaniden girip raporu yeniliyorum.evet heyet başkanı 4. girişimde sen niye heryıl geliyorsun biz sana sürekli rapor vermişiz diyor.30 mart 2013 tarihinde çıkan yasadan faydalanabilecekmiyiz bilmiyorum halil beyin yukarıda belirttiği.ya nasip inşallah bizide kapsarda bu sıkıntıdan kurtuluruz.

Tekerlekli Sandalye