Ankara rapor onay

Arkadaşlar yaklaşık 6aylık bir ugras sonucunda hakem hastaneden %51 rapor aldım.ankaraya onaya giddi.acaba ankara oranda oynama yapabilir mi.sonucun gelmesi nekadar zaman alır

Vergi indiirmi için alınan raporda hastanenin verdiği oran geçerli olur diye verilen bir mahkeme var. Doayısıyla oranını düşürmeleri çok düşük bir ihtimal.

Diger bi konuda.rapor onaya giddi.bu aşamadan sonra. sigortalı çalışmak durumu gerekiyor mu.çalışmazsak yani işlemler bitmeden işden ayrılırsak bi sorun olur mu

Eğer raporu aldığın hastane eğitim ve araştırma hastanesi ise sorun çıkmaz. Eğer devlet hastanesi ise tekrar eğitim ve araştırma hastanesine sevk ederler. Nerede yaşadığın da önemli. Çünkü rapor onaylarına sadece ankara bakmıyor. Mesela ben mardinde yaşıyorum. Gazi Antep onayladı. Benim rapor yaklaşık 3 ay bekledi. Sonuç gelene kadar çalışmaya devam edin.

Sent from my SM-N920C using Engelliler.gen.tr mobile app

Arkadaşlar ankara raporumu onaylamış.vergi indirimim geldi.sgk ya başvurdum.İNŞALLAH bu ayın 26 sında ilk maşımı alacagım.buradan bana yardımcı olan yönetici arkadaşlara teşekkür ediyorumm.nerdeyse bir sene sürdü ama güzel bittiii

[MENTION=18960]şerefli soner[/MENTION],

:) daha bitmedi ki siz önce emeklilik maaşınızı alın hayırlısıyla, sonrasında belki son kez de olsa bir anlatın bu sayfalarda ve bizde size pastayla kutlama yapalım?

Selamlar,

''
Arkadaşlar yaklaşık 6 aylık bir uğraş sonucunda hakem hastaneden %51 rapor aldım. Ankara'ya onaya gitti. Acaba Ankara oranda oynama yapabilir mi? Sonucun gelmesi ne kadar zaman alır? ''

İşte yukarıdaki bu soru size ait ve ben aldığınız sonucu/sonuçları mümkünse yazarak anlatmanızı, sizler gibi vergi indirim hakkını almak için başvuru yapanların izleyeceği yola ışık tutmanızı istiyorum.

Arkadaşlar, ............böyle böyle oldu, şu kadar süre bekledim, Ankara'dan vergi indirim oranım şu kadar geldi, emekli maaşım bu kadar bağlandı gibi gibi gibi...

Anlatabildim mi?

Arkadaşlar sgk dsn maş mektubu geldi kısaca....1073 tlmaaş baglanmış.bu na vergi indirimindende fark geliyormu.bana biraz düşük geldi.2000 öncesi gün sayısı....1011günn.ikibin ikibin sekiz arası...2293....,ikibinsekiz sonası...1490 gün.aylık baglama oranı...60...60... 30..yıllık kazanç 8283 yazıyor.anlayan varsa bi hesaplayabilir mii

@GazozAgacı bunu yorumlayahilir misin?(Alıntıdır) SGK kontrol muayenesinde istediğimiz hastaneye sevk ediyormu yoksa kendisi mi belirliyor hastaneyi..

Ayriyetten emeklilik için vergi indirimini aldım ama SGK bana sağlık kuruluna göndereceğiz sonrasında emeklilik işlemleri başlayacak dedi bu kısım hakkında bilgisi olan varmı

SM-A720F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Arkadaşlar ortalama asgari ücretle çalışanın engelli emekli maşı ne kadar oluyor bilgi lütfen.bana 1075 den baglanmış.normalmidir.bana biraz düşük geldii

Geri