Ankara'da Buluşup ÖMSS sınavı için eylem yapalım

ender

Üye
Üye
arkadaşlar bir gün belirleyelim ankarada buluşalım ve eylem yapalım diyorum elimizde pankartlar yazılar afişler felan sesimizi hem medyaya hem de yüksek mevkilere duyurmuş oluruz ne dersiniz

hiç katılım olmasa bile ben kendi eylemimi kendim yapıcam haberiniz olsun istanbuldan eylem yapıcam arkamda bi mektup bırakıam allah izin verirse herkes işe kavuşcak bu iş ancak böyle çözülür durumum çok kötü özel de işlere giremiyorum umudumu buna bağlanmıştım yazıklar olsun

İsen Buga

Üye
Üye
İse giriş yaptığınızda temiz kağıdını Adliye'lerden aliyorduk. Sistem değişti mı bilmiyorum. MERNİS sistemi ile siciliniz yoklaniyor, geçmişiniz öğreniliyor...

Bu tür eylemler valilik izni ile yapılır. İzinsiz gösteri kapsamına gireceğinden, engellenirsiniz. Sizi serbest bırakmazlar hakkınızda suc takibi yaparlar. Ve bu da sizin sicilinizi etkiler. Dolayısıyla öfke ile kalkıp da zararla oturmayın...

29 Nisan sınavı bana göre iyi bir sistem. Hiç degilse gecmiste yaşananlara bir bak,... yılda ortalama 300 kisi ise girebiliyordu. Gecen sene MEB sınavı ile toplu alımların yapılabileceği görüldü. Bir bakan geldi konuyu tam açıklayamadan rakam söyledi. Kesin bir bilgi yok ortalıkta. Siz siz olun geleceginizi , sicilinizi tehlikeye atmayın...

Sınava odaklanın basarınızı deneyin..

canbaba

Üye
Üye
Günaydın; İsen Buga, konuya soğukkanlı, akılcı ve adil yaklaşımından dolayı tebrik ederim.. Sınava girecek olan herkese başarılar dilerim.

Tekerlekli Sandalye