Ankara'da iş arayan arkadaşlar buraya!

volkqn

Üye
Üye
ankarada kı arkadslarıma Sesleniyorum

iş ariyorsanız . Her çarsanba GÜNLERİ saat :13.00 de sonra . firma+sirket Den insan kaynatlari geliyor . orda iş görüsmesine alıyorlar . olumlu yada olumsuz yanıklar veriyorlar . Kesin iş Bulursunuz . iş yok Demeyın lütfen biraz etrafınıza bakın

Adres: Sağlık Sok. No:1

Sıhhiye/ANKARA

Tel: 0.312.431 03 28 - 431 02 30 - 431 02 34 - 431 02 36

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Burada ne gibi iş sahalarından işverenler geliyor, bu söz konusu adres iş-kur'la birlikte mi çalışıyor burası hakkında biraz daha detaylı vermenizi rica ediyorum.

volkqn

Üye
Üye
burasi zaten iş kur .. insan kaynaklari geliyor her fırmadan . konusuyorlar duruma göre aliyorlar . güzel birsey bence bu .

yani işçi gitmiyor .. iş sahibi geliyor işcının ayağına .

F

Fırtına

Guest
Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) özürlülerin daha çok istihdam edilmesini sağlamak için farklı bir çalışma başlattı. İşverenlerle özürlü işsizleri bir araya getiren kurum, böylece özel sektördeki özürlü çalışan açığını kapatacak.

türkiye iş kurumu güzel bir çalışma başlatmış...........inşaallah iş arayan arkadaşlarımız adına hayırlı olur.. iş görüşmesi yapan iki arkadaşın söylemlerine bakacak olursak olumlu bir çalışmaya adım atılmış..!

ankaralı

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba, mayıstan beri kimse yazmıyor galiba, buranın daha aktif olması için gören arkadaşlar çevresine haber verebilirse ve en azından hergün bikere de olsa yazabilirlerse daha güzel yardımlaşma olabilir. Benim ablam var 37 yaşında, %60 görme engelli raporu var. İşkurun web tasarımı kursuna katıldı ve kursu tamamladı. Şu anda iş bakıyoruz. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Bir de işkurun çarşamba günleri işçi işveren buluşması toplantıları devam ediyor mu. Ayrıca temmuz-ağustos dönemi özürlü personel alımları başladı mı? Bu konularda bilgisi olan arkdaşlar yazabilirlerse sevinirim.

Tekerlekli Sandalye