Ankarada sahte engelli raporu operasyonu

Mehmet.00

Üye
Üye
Geçenlerde niğde bi kez ankara sahte engelli raporu operasyonu böyle giderse devlet tüm raporu olanları yenilemeye davet edecek durum onu gösteriyor yakında böyle bir yasa çıkarsa şaşırmayalım sürekli veya gececi hepsini bir gün yeniden isterler

eagle20

Üye
Üye
sahte alanlar bellidir zaten onlar genelde emekli olmak için çıkarıyorlar zaten evde bakım alanlara evde kontrole geliyorlar sahte alanlar çıkar emekli için alara için zaten yenileme yapıyorlar belli süre için kafayı yorma yıllardır bu sahtekarlar ile uğraşıyor devlet

eagle20

Üye
Üye
Kardeşim yüzde 40 rapor alıp emekli olunabiliyor bu yolla emekli olanların sayısı artınca devlet araştıyor evde bakım alanlara zaten sahtekarlık işlemez eve gelip kontrol ediliyor

eagle20

Üye
Üye
çalışma gücünün yüzde 60 rapor malul emekli yüzde 40 vergi indirimi için yetiyor orda yüzde 40 ile engelli yardımlarından yararlanıyor diye belirtmek istedim

Mehmet.00

Üye
Üye
Niğde ankara istanbul

Gerçek engeliye de sağlam raporu Screenshot_20181113-144519.jpg

nilufer82

Üye
Üye
İzmirdede 2 hastanenin son 10 yılki raporları incelemeye alındı 1 hastanede fazlasıyla sahte rapor yakalanmış bir çok kişinin bakim maasi beklemeye alındı incelendikten sonra tekrar bağlayacaklarmış 4 aydır maaş alamayanlar var

SM-A530F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

nezih

Üye
Üye
Bence sistem komple yanlis simdi devlet bana surekli agir engelli raporu vermis ama takip etmemis simdi benim hangi hakkim var yok ben bilmem raporu alali 99 da ben ogreniyorumki 18 de maas baglaniyomus kardesim madem veriyosun bu raporu dus sisteme sistem otomatik herseyi halletsin bi tek elimde otobus karti var baskada birsey yok yap boyle bi sistem yada wer belediyelere yetki bi ilcede 10 parmagin sayisini gecmez bizim gibi insanlarin sayisini gezsinler dolassinlar halletsinler bi is yapacan oraya git ordan oraya git olmadi yanlis yer ordan oraya cumbur cemaat is sisteme dusulsun herkes herseyi gorsun onlard augrasmasin bizde sacma sapan yarim yamalak isler

SM-N920C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

dudusahın

Üye
Üye
Evet dogru eski tarihli olan engeli raporu olanlar var yani devlet kimsenin günahına girmez

SM-J700H cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye