Ankara'nın düşürdüğü rapor oranı ve yasal süreç hakkında?

faithy

Üye
Üye
%51 raporum ankaradan % 38 geldi. şimdi ne yapıcam persembe günü özürlü bir arkadasla izmirde avukatla konuşacağız büyük ihtimal dava acacağız arkadas ali tezel in programında benim konumumda olan biri(ankara tarafından raporu düşürülen biri) ali bey e sormuş raporum ankaradan düşük geldi ne yapıcam diye ali tezel de 60 gün içinde dava açma hakkın var demiş yok sa sil baştan tekrar rapor alman lazım demiş
sizinle daha önce konuşmuştuk özel sektörde eski hükümlü kadrosunda çalışıyorum benden haber bekliyordunuz hatta emekliliğin tadını şimdiden çıkarın demiştiniz ama kursağımda kaldı maaleseff::(:((

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rapor oranınızın düşürülmesine üzüldüm. Bu durumunda yasal süreç başlatmaktan başka çare görülmüyor malasef.

faithy

Üye
Üye
bugün izmirde kendisi de özürlü olan ve özürlülerle ilgili davalara bakıp özürlülerle ilgili trt de radyo programlarına çıkmış bir avukatla görüştük.avukat dediki dava acarsak mahkeme seni bir hastaneye sevk ederse ve yine raporum % 40 ın altında gelirse bu sefer mahkeme kararıyla raporun kesinleşmiş olur artık bir daha yükseltme şansın olmaz.avukatın ve aliağa özürlüler derneği başkanının da tavsiyesi bir kez daha hasteneye git olmadı o zaman dava açma yoluna git. sen ne dersin?seninde tanıdığın bir avukat varsa ya da başka biryerler den arastırmaya çalış bakalım öyle bir dava açalım ki bütün özürlüleri kurtaralımçünkü avrupa birliğine uyum yasaları cercevesinde kanunu çıkarıp altını yönetmelıklerle oyuyorlar (oranları düşürüyorlar) diyor sn ali tezel ne yapabiliriz

Tekerlekli Sandalye