ANKET: Engellilerin kentsel mekan ve kullanımlara erişebilirliği

jonfan

Üye
Üye
Arkadaşlar iyi günler,
biz balıkesir üniversitesi mimarlık bölümü son sınıf öğrencileriyiz
yaptığımız tasarımlarda engellilere yönelik hususlara dikkat edilmesi konusunda farkındalık oluşturulması için bir çalışma hazırlıyoruz.
bu çalışmayı biçimlendirebilmek için engelli,engelli yakını veya gözlemci olarak engellilerin kentte yaşadıkları sorunları aktarabileceğiniz bir anket hazırladık.
siz de anketimize katılımcı olup yardımcı olursanız engellilerin kentsel mekana katılımını sağlayacak uygulamalara öncelik verebilecek bir adım atabilmiş oluruz.
Anketform - ENGELLİLERİN KENTSEL MEKAN VE KULLANIMLARA ERİŞİLEBİLİRLİĞİNİN ARAŞTIRILMASINA YÖNELİK ANKET linkinden katılım yapabilirsiniz.
şimdiden ilgi gösteren herkese teşekkürler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba,
Anketi doldurdum. Arkadaşlar lütfen sizde 2 dakikanızı ayırarak anketi doldurunuz.

jonfan

Üye
Üye
duyarlılıgınız için cokcok tesekkurler olabildigince cok arkadasımıza ulasabilirsek anketimizin gecerliligi o derece yuksek olur
cevremizdeki insanlara yayabilirsek ve bildiginiz siteler varsa eklerseniz ya da bize siteleri tavsiye ederseniz de cok memnun oluruz
tesekkurler

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Anketi doldurdum...sorular gerçekten özenle hazırlanmıştı...

Balıkesir Üniversitesi son sınıfta okuyan, geleceğin duyarlı mimarlarına şimdiden başarılar diliyorum...yapacakları tasarımlarda engellilere yönelik hususlara dikkat edilmesi konusunda farkındalık oluşturucaklarını ümit ediyorum...

jonfan

Üye
Üye
duyarlılıgınız için asıl biz teşekkur ederiz,sizin gibi katılımcı arkadaslarımız sayesinde bir bilincin aktif hale gelmesinde bir adım bile atabilecek olma umudu bizim calısma azmimizi destekliyor.herkese tesekkurlerimizi iletiyoruz.

güz gülleri

Üye
Üye
merhaba,anketi doldurdum.duyarlılığınız için teşekkür ederim.engelliler olarak tek amacımız ,engellerimize rağmen daha yaşanılır bir dünya olması, toplum da ve yeni nesil mimarlar ve mühendisler de bu bilincin oluşmaya başladığını görmek umut verici ve bizler için çok sevindirici ... :) başarılarınızın devamını dilerim .

gülümse_hayata

Üye
Üye
Engelli olmasamda gözlemci olarak anketi bende doldurdum. Böylesi önemli ve bir çok engellinin bu sorunlardan dolayı dışarı çıkmakta bile zorlandığı bir konu hakkında yapmış olduğunuz çalışmadan dolayı kutluyor başarılar diliyorum.

jonfan

Üye
Üye
arkadaşlar bizler de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz,asıl sizin gibi duyarlı arkadaslarımız sayesinde bu çalışmalarımız neticeye ulaşma yoluna gidebilecektir.guzel yorumlarınıza bu konuya emek veren tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

İskender Durgun

Üye
Üye
Anketi doldurdum. Amacına ulaşır umarım...

Tekerlekli Sandalye