antidepresan ilaçlar önerin bana

metincihat

Üye
Üye
antidepresan ilaçlar önerin bana lustral ve gyrex ve kullandım ve elinde xanax 0.5 olan vermı arkadaşlar

Brkyth

Üye
Üye
Kırmızı reçeteli ilacları öyle kafana gore veya birisinin elinden alamazsın, bunu sorman bile yasal suç. Birisi şikayet ederse yakarlar cirani. Elinde xanax 0.5 olan varmı ne demek eczanemi burası
antidepresan ilaçlar önerin bana lustral ve gyrex ve kullandım ve elinde xanax 0.5 olan vermı arkadaşlar

metincihat

Üye
Üye
Antidepresan ilaçlar önerin bana lustral ve gyrex ve kullandım ve elinde xanax 0.5 olan vermı arkadaşlar ve xanax elinde olan varsa satan varsa alıyım yanlış anlamayın çok özür dilerem

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Belliki fena halde sıkıntın var. Öncelikle geçmiş olsun. Ne antidepresan nede en ufak bir ağrı kesici dr önerisi olmadan kullanılamaz. Bunun yarardan çok zararı var. Bir dr git derdini anlat. Tekrardan geçmiş olsun.

deadly_sin

Üye
Üye
arkadaş sanırım ki bağımlı biri ve sırf bu yüzden bazı ilaçlar kırmızı reçeteye girdi...benim daha evvel kullandığım perge ilacı için bir bağımlı eczacının boğazını kesmişti!...çok tehlikeli işler bunlar ve adminlerin bu mesajları denk geldimi hemen silmeleri gerek çoğu kişinin canı yanmasın diye!!

Tekerlekli Sandalye