Aracım için engelli amblemi (tekerlekli sandalye) nereden alabilirim?

Birdal

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar
Önceden otomobilimin pılakasında tekerlekli sandalye amblemi vardı normal plaka ya çevirdim ancak park yerlerinde ve trafikte sorun yaşıyorum aracın camına tekerlekli sandalye amblemi yapıştırıyorlar diye duydum nereden alınıyor bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

SM-G530F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam,

Ya kardeşim ne izni? hangi izin? Boşver takılma bu kadar madem istiyorsun al amblemini tak arabana. Devlet senden izin alsın bir kere de boş ver ya..Senin yerine binlerce sağlıklı sürücü aracını park ederken senden izin alıyor mu?

Birdal

Üye
Üye
Selam,

Ya kardeşim ne izni? hangi izin? Boşver takılma bu kadar madem istiyorsun al amblemini tak arabana. Devlet senden izin alsın bir kere de boş ver ya..Senin yerine binlerce sağlıklı sürücü aracını park ederken senden izin alıyor mu?
Alleyküm slm işte beklediyim cevap buydu beni cesaretlen dirğin için teşekkür ederim

SM-G530F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam,

Hepimizin en çok ihtiyacı olan şey aslında bir parça cesaret değil mi? Her ne kadar haklı olduğumuza inansak da, bilsek de yine de o cesarete gereksinim duyuyoruz çoğu zaman. Bu durum engellenenlerin yapısında var bence ama olsun yine de ne mutlu bizlere ki bizler sayesinde aradığımız desteği nice cesur yüreklerden alabiliyoruz :)

Bu arada sizin gibi beni de cesaretlendiren bir üyeye teşekkür etmek isterken denk geldim o yüzden yazmak istedim.

Hayat boyu hakkınızı alabilmeniz dileğimle,

Tekerlekli Sandalye