Archos 53 Platinum, Archos 50 B Platinum, Archos 45 C Platinum Telefon İncelemeleri

2800 mAh'lık pil kapasitesine sahip olan Archos 53 Platinum ayrıca IPS ekran kalitesine ve DLNA desteğine de sahip.

Archos 50b Platinum.jpg

Archos 53 Platinum Telefon İncelemesi

Archos 53 Platinum Çift Sim Kart teknolojisine ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip bir akıllı cep telefonu özellikleri:

Archos 53 Platinum'un ayrıca 5.3 inçlik ekran büyüklüğü, 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi, 4 GB'lık dahili hafızası, 1 GB'lık Ram kapasitesi ve ön tarafında 2 arka tarafında ise 8 Megapiksellik kamerası bulunuyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Archos 50b Platinum Telefon İncelemesi

Archos 50b Platinum akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 540 x 960 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.3 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 1900 mAh
Çift Hat: Var
Ağırlık: 160 gr
Kalınlık: 8.3 mm

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Archos 50b Platinum akıllı cep telefonunun en dikakt çeken özelliği çift Sim kart desteğinin olması diyebiliriz.

1.3 GHz Cortex-A7 4 çekirdekli işlemciye sahip olan cihaz 4 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

FM radyosu ve A-GPS desteği bulunan cihazın 8 megapiksellik arka kamerası 1080p Full HD video kaydı yapabilmekte ve Siyah, metalik mavi ve baharat pembesi renk seçenekleri bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Archos 45c Platinum Telefon İncelemesi

Archos 45c Platinum akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 480 x 800 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.3 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: 2 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Çift Hat: Var
Pil: 1700 mAh
Ağırlık: 138 gr
Kalınlık: 8.9 mm

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Archos 45c Platinum akıllı cep telefonunun en dikakt çeken özelliği çift Sim kart desteğinin olması diyebiliriz.

1.3 GHz Cortex-A7 4 çekirdekli işlemciye sahip olan cihaz 4 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

FM radyosu ve A-GPS desteği bulunan cihazın 5 megapiksellik arka kamerası 1080p Full HD video kaydı yapabilmekte ve Siyah, metalik mavi ve baharat pembesi renk seçenekleri bulunmakta.

Bu cihazı kullanan arkadaşlardan Aşağıdaki TEPKİLER bölümüne istedikleri seçenekleri tıklayarak fikirlerini belirtmelerini bekliyoruz.

Ekli dosyalar

• Archos 50b Platinum.jpg
    Archos 50b Platinum.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 137
Geri