Arşiv kayıtlarına uygun sağlık kurulu raporunu kullanabilirmiyim

tek66

Üye
Üye
Yüzde 80 onkolojik hastalıktan dolayi 2009 da rapor alıp 2022 maaşa başvuru yapmıştım ve 23.12.2015 kadar maaş aldım ve maasim o gün itibari ile muhtaçligim kalkti ve fesh edildi maasim kesildi kardeşim araba aldığı için ve çalıştığı için benim maasim kesildi bayagi bir kişinin ki kesilmis sanırım devlet emekliler için kaynak yaratiyorlar tamda emekliler zam vereceği hafta kesilmiye başladı manidar oldu biraz

Birde söyle bir durumum var benim raporun aslı 2009 yılında SGK primi ödemeler dair e başkanlığına gönderilmişti maaş için bende ne noter onaylı bir örneğini almıştı nede aslını elimde fotokobisi vardı neyse SGK aradığım da aile sosyal Bakanlığına devredildi için raporu imha edilmiş olabilir dendi aile sosyal politikalar Bakanlığına gittim ordada yoktu rapor bende ankara numune hastanesine gidip durumu anlattım onlarda resimsi z bir örneği olduğunu ve fotokobisi ni çekip arşiv kayıtlarına uygundur mührü basıp vereceklerini söylediler bende o şekilde aldım şimdi ekpss girebilirmuyim bu rapor ile birde engelli kimlik kartı alabilirmiyim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Engelli kimlik kartı alabilirsiniz ancak sınav konusunda ilerde sıkıntı yaşabilirsiniz bence e-kpss önümüzdeki yıl olacagından o zamana kadar yeni bir rapor almanızı öneririm

tek66

Üye
Üye
Teşekkürler mehmet bey yanlız aynı oranda rapor vermiyorlar dün aile sosyal politikalar Bakanlığı aradım beni sınav konularına bakan bir hanım Efendi'ye bağladılar bende durumu anlattım sınava girebilirsiniz dedi

Suan benim hastalığım geçti Allah 'a şükür ama bu hastalığından dolayi başka hastalıklar çıktı itp hastalığı Hipotiroidi gibi bu hastalıklardan Dolayı da rapor alabilirmiyim ama baltazar formülü den dolayi düşük çıkabilir birde onkolojik hastalıktan aldığım rapor süresiz di

Tekerlekli Sandalye