Asgari ücretle yeni Evde bakım maaşı ne kadar olur?

leon3453

SMS Activated
Tahminiz nedir benim tahminim 2.200 2.500 arası

Gelir kriteri kalksın da isterse 2200 lira olsun 2022 engelli parası da alabilelim ikisi birlikte 3000 lira yapar

Böyle okudum ama hayirlisi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211216-214947_Chrome.jpg
    Screenshot_20211216-214947_Chrome.jpg
    147.2 KB · Görüntüleme: 220
Bugün sabah haberinde evde bakım 2700 TL engelli maaşı 1500 TL yaşlı aylığı 1300 TL diyor gerçeklik payı nedir acaba

Bekleyip görelim Hocam hep birlikte bakım aylığı 2700 civarı olmazsa cimer'e yazalım asgari ücrete 1425 lira zam geliyor da biz adam değil miyiz diye biz nasıl geçincez diye
Bugün sabah haberinde evde bakım 2700 TL engelli maaşı 1500 TL yaşlı aylığı 1300 TL diyor gerçeklik payı nedir acaba
Haberlerde dediyse ki akşam Atv Haber yaptı 2700 olacak diye Doğrudur daha memur zamları belli olmadı bizim maaşımız memur maaşına bağlı Evet doğru ama yapılan zamlara göre yapılan bir tahmin bu Yani doğru diyemeyiz ama aşağı yukarı bu zaten Erdoğan da söz vermişti 10 gün önce falan sosyal yardıma iyileştirme yapılacak diye

Bekleyip görelim Hocam hep birlikte bakım aylığı 2700 civarı olmazsa cimer'e yazalım asgari ücrete 1425 lira zam geliyor da biz adam değil miyiz diye biz nasıl geçincez diye

Haberlerde dediyse ki akşam Atv Haber yaptı 2700 olacak diye Doğrudur daha memur zamları belli olmadı bizim maaşımız memur maaşına bağlı Evet doğru ama yapılan zamlara göre yapılan bir tahmin bu Yani doğru diyemeyiz ama aşağı yukarı bu zaten Erdoğan da söz vermişti 10 gün önce falan sosyal yardıma iyileştirme yapılacak diye
Atv dediyse kesin doğrudur evet!

Bazı arkadaşlar olumsuz düşünüyor memur zammı da hatrı sayılır bir zam olacak neden evde bakımı düşük tutsunki kanun neyse o memur zammı yüksek olacaktır merak etmeyin ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ortalama evde bakım aylığı 2700 civarı olacak gözünüzde bügütmeyin aynı oranda herşeyede zam geldi gelecek.

zaten alım gücümüz iyice bitti iğneden ipliğe zam geldi tek seferde bile değil her gün onun için bizlerede yüksek bir zam gerek ki nefes alabilelim umudumuz o yönde 2706 deniliyor umarım yalan haber değildir bizleri umutlandırıp hayallerimizle oynayanları da ALLAH a havale ediyorum

Geri