Asgari ücrete zam yok gelir kriter aynı maaşlar kesilecek ⚠️

gezegen

Üye
Üye
Asgari ücrete ara zam yapılmayacağından gelir kriteri de aynı kalacak ama diğer engelli, bakım ve emekliye zam olacağı için bir çok kişide kriter aşılmış olacak ve maaşlar kesilecek bu önemli konuyu neden kimse gündeme getirmiyor?

gezegen

Üye
Üye
Bu konuya kimse ilgi göstermiyor neyse 2 ay sonra maaşlarınız kesilince görürsünüz.

Amasya05

Üye
Üye
@gezegen Her dönem senin gibi maaşlar kesilecek diye ortalığı karıştırmaya çalışan birileri mutlaka olduğu için, kimse seni ciddiye alıp cevap bile yazmamış.

Doğan_ayd

Üye
Üye
Ben şunu anlamadım kriter nasıl asiliyor asgariye zam olmadığı sürece gelir kriterin 11 kusurat bunu asmadigin sürece sana bakim parası vb yardımlar yapılıyor maaşların kesilmesi için kriter düşüp asgari ücretin gelir kriterini aşması gerekmiyor mu

Amasya05

Üye
Üye
@gezegen en başta yazdığını okudum.Ben aslında şunu demek istedim, Sen hiç hükümetin engellilerin gündeme getirdiği bir konuyu ciddiye alıp bir düzenleme yaptığını hatırlıyor musun.Daha seçimden önceki engelli maaşına zam yapıcaz diye verdikleri sözü tutmayan , şimdi hiç engelli maaşı kriteri için düzenleme yapar mı?

Tekerlekli Sandalye