Askerlikten Çürük Raporu Alan Ehliyet Alabilir Mi?

Serkan6271

Üye
Üye
Öncelikle Merhaba Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben Bu Foruma Yeni Katıldım Yeni Üye Kayıt Oldumda Herkese Hayırlı Günler Dilerim Şimdi Arkadaşlar Benim Size Bir Sorum Olacaktı Nasıl Sorayım Anlatayım Söyleyeyim Onuda Bilemedim Valla Ya Şimdi Şöyle Arkadaşlar Ben Askerlik Muaynemi Olmuştum Aile Hekimi İşlerimi Falan Tamamladım Sonra Sağlık Kurulu Vardı Ordanda Bitti İşim Hafif Zeka Geriliği Yüzünden Askerliğe Elverişli Değildir Aldım Hafif Mental Retardasyon 60 69 Çıktı Hafif Mental Retardasyon Zeka Geriliğim Sonra Annem Babam Beni Maaşa Bağlatırdılar Ordaki İşlemlerimde Bitti Tamamlandı Benim Buradaki Demek İstediğim Yani Şimdi Benim Askerlikten Çürük Raporum Var Hem Benim Birde Beni Maaşa Bağlatırdılar Ordanda Çıkartılar Engelli Raporu Maaş İçin Sağlık Kurulundan Şimdi Asıl Konuya Gelelim Yani Benim Burada Demek İstediğim Hem Benim Askerlikten Çürük Raporum Var Hemde Birde Engelli Raporu Çıkartılar Bana Maaş İçin Annem Babam Ben Peki Ehliyet Almaya Kalksam Ne Gibi Sorunlarla Karşılaşırım Askerlikten Çürük Raporum Ve Engelli Maaş Raporum Hafif Zeka Geriliğim 60 69 Çıktı Zihinsel Engel Olurmu Ki Ehliyet Almaya Yani Benim Burada Demek İstediğim Engelli Ehliyeti Alabilirmiyim Ki Acaba

Serkan6271

Üye
Üye
Ehliyet alamazsın gibime geliyor
Peki Kardeşim Tamam Sağol Yardımcı Olduğun İçin Fazla Pek Kişi Cevap Yazmamış Vermemiş Ama Olsun Sağol Sende Yardımcı Olduğun İçin Peki Engelli Ehliyeti Alamazmıyım Yüzde 60 69 Engelli Raporum Var Engelli Ehliyeti Alabilirmiyim Ki Acaba Ya Googlede İnternette Falan Aradım Arattırdım Araştırdım Ama Ordanda Fazla Bir Şey Çıkmadı Karşıma Sonra Karşıma Arabam.com Diye Bir Site Sayfa Çıktı Karşıma Engelli Ehliyeti Nasıl Alınır Diye Yazıyor Acaba Benim Burada Demek Istediğim Engelli Ehliyeti Alabilirmiyim Ki Acaba Bu Engelli Ehliyeti Hafif Zeka Geriliğinide İçeriyormu Hafif Mental Retardasyon Zihinsel Engellilik Engelli Ehliyeti Alabilirmiyim Bakın Link Burada İsterseniz Sizde Bakabilirsin Bir Bakın İsterseniz Linki Atım Gönderdim Ben Engelli Ehliyeti Nedir? Nasıl Alınır?
Screenshot_20240418-183139_Chrome.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240418-183154_Chrome.jpg
    Screenshot_20240418-183154_Chrome.jpg
    519.5 KB · Görüntüleme: 10
Tekerlekli Sandalye