Asus PadFone X,PadFone X Mini,PadFone Mini Telefon İncelemeleri

En son Qualcomm Snapdragon işlemciyle gelen PadFone X, kutusundan Android'le çıkıyor.802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve NFC desteği, PadFone X'in bağlantı özellikleri arasında.

Asus PadFone X.png.jpg

Asus PadFone X Telefon İncelemesi

Android 4.4 (KitKat) işletim sistemi ile gelecek olan Asus PadFone X'in öne çıkan özellikleri;

5 inç'lik tablet (1920x1080) ve 9 inç'lik tablet istasyonuyla gelen cihaz 1920x1200 piksel çözünürlüğe sahip.

Cep telefonunun içindeki pil 2.300mAh kapasiteye, tabletteki pil ise 4.900mAh kapasiteye sahip.

PadFone X ilk bakışta ince görünüyor. Telefonun kalınlığı 0.39 inç, tablet ise 0.46 inç kalınlığında.
Ayrıca cihaz 2 GB'lık Ram kapasitesine, 16 GB'lık dahili hafızaya sahip ve Qualcomm Snapdragon 800 işlemciye sahip olacak.

Hemen şunuda belirtelim ABD merkezli AT&T, yeni Asus PadFone X’i sadece ABD’de satacağı

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Asus PadFone X Mini Telefon İncelemesi

Asus'un yeni cep telefonu ve tablet birleşimi cihazı Asus PadFone X mini ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 480 x 854 Piksel IPS+ LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.6 GHz (Çift çekirdek)
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2060 mAh
4G (LTE): Var
Ağırlık: 148.8 gr
Kalınlık: 12.7 mm

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Asus PadFone X mini adından da anlaşılacağı gibi Asus PadFone X modelinin mini versiyonu. 1.6 GHz'lil çift çekirdekli Intel Atom Z2560 işlemciye sahip olan cihaz 8 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 64 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Cihaz hem bir telefon olarak, hemde tabletin arkasındaki bölmeye yerleştirildiği zaman bir tablet bilgisayar olarak kullanılmakta. Bunu yukarıdaki videoyu izlerken ayrıntılı bir şekilde görebileceksiniz.

FM radrosu ve A-GPS desteği bulunan Asus PadFone X mini'nin 2060 mAh kapasiteli pili ise cihaza maksimum 360 saate kadar bekleme ve 15saat 40 dakikaya kadar da konuşma süresi sağlamakta.

Cihazın otofokus özellikli ve Led Flaş destekli 5 megapiksellik arka kamerası 1080p Full HD kayıt yapabilmekte.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Asus PadFone Mini Telefon İncelemesi

Asus PadFone Mini ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 4.3'' 540 x 960 Piksel Super IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.4 GHz Qualcomm Snapdragon MSM8226
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Ağırlık: 105 gr
Kalınlık: 8.7 mm

Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Asus PadFone Mini'de 1.4 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon MSM8226 işlemci kullanılmış.

16 GB'lık dahili hafızaya ve 1 GB'lık Ram kapasitesine sahip olan cihaz 64 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Asus PadFone Mini' önde 2 mp ve arkada Dokunmatik odaklama, Coğrafik etiketleme ve Yüz tanıma özellikli 8 megapiksellik kameraya sahip.

Bluetooth 4.0, NFC ve A-GPS desteği bulunan cihazın 1500 mAh'lık pila kapasitesi bizce 4.3 inçlik ekrana sahip bir akıllı biraz az gibi daha fazla olabilirdi diyebiliriz.

Ekli dosyalar

• Asus PadFone X.png.jpg
    Asus PadFone X.png.jpg
    99.6 KB · Görüntüleme: 127
Geri