Atatürk'e İftiralara Cevaplar

kartalreis

Üye
Üye
“Atatürk Veli’dir.” Atatürk’ü iyi tanıyın Nutuk’u dikkatli ve tedkik ederek okuyun; Böylece Veliliğin ne olduğunu da iyi idrak edersiniz.”

Velileri sadece, sünnet sandıkları kocaman sakal ve sarıkta arayanlar elbette Atatürk’ün evliyalığını anlayamazlar.

Hacı Ahmet Kayhan Dede (k.s)

Kral6363

Üye
Üye
“Atatürk Veli’dir.” Atatürk’ü iyi tanıyın Nutuk’u dikkatli ve tedkik ederek okuyun; Böylece Veliliğin ne olduğunu da iyi idrak edersiniz.”

Velileri sadece, sünnet sandıkları kocaman sakal ve sarıkta arayanlar elbette Atatürk’ün evliyalığını anlayamazlar.

😂😂😂😂😂

Kral6363

Üye
Üye

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

tolgahan0

Üye
Üye
Okumanızı tavsiye ederim, tabir hoş olmayabilir ama lisanım budur, her delinin lafına sözüne hatta hiç bir delinin lafına sözüne itimat edilmez, etmezler, ETTİRMEZLER. Ben öyle bir deli tanıyorum ki bütün ağır konukların davet edildiği ortamlarda olmazsa olmaz bir misafir değil onur konuğu ev sahibinden bile değerli kıymetli bir deli. Bu deli, herkesi dinler dinler dinler ve en son kendi konuşmaya başlar bu sefer kalabalık susar ve deliyi dinlerler. Deli herkesin ortaya konuştuklarından kısa az ve net şekilde bütün konukların suallerine ard arda zincirleme öyle sihirli kelimeler ile cevaplar verir ki atasözlerinin atasını hüngür hüngür ağlatarak ve bu delinin sözleri son bulduğunda onun kim olduğunu bilmeden o davette ne işinin olduğunu sorgulayanlar istemeyenler anlamayanlar hor görenler ortamdan alacaklarını alıp öyle giderler aldıkları öyle şeylerdir ki kocaman tahsilli ve ileri düzey insanlara ders niteliğinde tavsiye umut hoşluk sevgi ahlak iyi olan her şeyi öyle kafiyelerle anlatır zararlı olanlarada kendi silahlarıyla ateş eder yerin dibine sokar sokar çıkartmaz şekilde ve bu delinin adıda deli VELİ olarak anılır hediye para özel ilgi alaka yeme içme istemez tütün sigarasını yakar giderken bile mesajlar vere vere kaybolur gider deli VELİ. deli VELİ olmak kolay değildir ama VELİ leri deli yapmak kolaydır. Hazmı zordur deli VELİ nin, o yüzden akıl hastanesine yatırırlar ve o deli damgasını vururlar ki ne söylerse deli söylüyor işte desinler diye İTİBARSIZLAŞTIRIRLAR. Biz deli VELİ yi tanıdık bu konuya ne alaka diyecek olursanız VELİ dedinizde forumda engelliler adına bir forum bende deli VELİ yi anlatmak istedim. Son söz olarak ATATÜRK veli asla olamaz, bakınız hakaret eden tespit edilir kanun gereğini yapar ama bende ATATÜRK ün taşıyamayacağı bir vasfı ona yüklemek aptallıktan başka bir şey değildir demek isterim. Atatürk t.c. kurucusu olabilir baş komutan olabilir lider olabilir hakarete gelince yazmayacam ama ne derlerse olur yada olmayabilir kou yargıda hükümleşir ama veli olmak bir değil 1 milyon atatürkün harcı değildir bu bir hakaretse açık adres ve kimlik bilgilerimide yazarım isteyen şikayette edebilir. Konu derin girmeyeceğim ATATÜRK bir VELİ nin yanından bile geçemez iki ayrı kutupları bir araya birleştirdiğiniz güne benzer bu yakıştırma. Sesli güldüm güldüm ama ATATÜRK e güldüm.

Son düzenleme:

Nikee

Üye
Üye
Anlamadığım, İngilizce zorunlu dil oluyor da Osmanlıca neden unutturulmaya çalışılıyor. Bu soruma cevap verin.
Osmanlıca dediğin saray divan dili resmi yazışma dilidir halk Oğuz Türkçesi konuşur halk nezdinde okuma yazma oranı yüzde 4 bırakın bu hikayeleri Osmanlıca yazan bir tane Türkmen Yörük Kıpçak göster bana o devirden Bu arada İngilizce nerede zorunlu dil ? İngilizce uluslararası ticaret diploması dili olduğu için öncelikli sadece bu

kartalreis

Üye
Üye
"Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır."

Mustafa Kemal Atatürk

Tekerlekli Sandalye