Avea inTouch 4,inTouch 3 Large,inTouch 3,inTouch 2,inTouch Telefon İncelemeleri

İşte Avea inTouch 4'te Avea Müzik, Avea Lig, Avea Bulutt, Tivibu Cep Avea, Avea Tema, Avea Akıllı Yardım ve Yandex uygulamaları yüklü olarak geliyor.

Avea inTouch.jpg

Avea inTouch 4 Telefon İncelemesi

4G uyumlu Avea inTouch 4 ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0''
İşletim Sistemi: Android 4.4 (KitKat)
İşlemci: 1.2 GHz Snapdragon 410 Dört Çekirdekli
Kamera: 5 Mp Ön ve 13 Mp Arka
4G (LTE): Var
Pil: 2100 mAh
Ağırlık: 130 gr
Kalınlık: 10 mm

Avea inTouch 4 el hareketlerinizi tanıyarak selfielerinizi deklanşöre dokunmadan çekmenizi sağlıyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avea inTouch 3 Large Telefon İncelemesi

Teknik özellikleri:

5 inç geniş ekranı, çift çekirdekli işlemcisi ve gelişmiş kamerası ile Avea’nın en yeni akıllı telefonu Avea inTouch 3 Large!

Avea inTouch 3 Large'ın Avea inTouch 3'ten tek farkı daha büyük ekrana sahip olması.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avea inTouch 3 Telefon İncelemesi

Avea inTouch 3 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5''
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.3 GHz (Çift çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 5 Megapiksel (Çift kamera)
Ağırlık: 140 gr

Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Avea'nın en yeni telefonu Avea inTouch 3'ü alanlara ilk 3 ay internet bedava.

Avea inTouch 3'ün Uzaktan erişim desteği sayesinde ihtiyacınız olduğu anda Avea Call Center'a bağlanıp ekranı paylaşarak destek alabiliyorsunuz.

Ayrıca Avea inTouch 3 kullanıcıları Avea Müzik’ten 3 ay süreyle aylık 50 Şarkı Paketi ve Avea Bulut sisteminden 1 yıl boyunca 4 GB'lık saklama alanının da sahibi oluyorlar.

Avea inTouch 2 Telefon İncelemesi

Avea inTouch 2'nin başlıca özellikleri;

Ekran: 4'' 400 x 800 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.0.4
İşlemci Hızı: 1 GHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 Mhz
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1600 mAh
Ağırlık: 130 Gr

Avea Güvenlik,NeNerede gibi özel uygulamalara sahip olan Avea inTouch 2'nin en dikkat çeken özelliklerinden biriside 3 boyutlu arayüzü diyebiliriz. En çok kullandığınız uygulamalara hızlı erişim sağlayan 3 boyutlu arayüzü sayesinde Hava durumu,online bilgi pencereleri ve sosyal ağlar gibi bir çok uygulamanın güncellemelerine ulaşmayı sizin için kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir.

Ayrıca Avea inTouch 2 sahipleri 1 yıl boyunca Avea Bulut'tan 4 GB'lık saklama alanında sahibi oluyorlar.

Avea inTouch Telefon İncelemesi

Avea inTouch'ın başlıca özellikleri;

Ekran: 3.5'' 480 x 800 Piksel
İşletim Sistemi: Android
İşlemci Hızı: 600 Mhz
Ram: 512 MB
Kamera: 3.2 Megapiksel
GPS: Var
Ağırlık: 130 Gr

Sonunda Avea'da en büyük rakipleri Turkcell Ve Vodafone gibi kendi markasını taşıyan akıllı cep telefonunu üretti.

Diğer operatörlerin cep telefonlarından farklı olarak 3 boyutlu özel Avea temalı arayüzü ile akıllı telefona yeni bir boyut getiren Avea inTouch, şık tasarımı ile de dikkatleri çekiyor.

Avea inTouchta Avea online işlemler, Tivibu cep, AveaLig, Okey Plus, Tripadvisor, YouTube, Yandex Harita gibi pek çok tercih edilen uygulama da ön yüklü olarak müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Ekli dosyalar

• Avea inTouch.jpg
    Avea inTouch.jpg
    87.2 KB · Görüntüleme: 170
Geri