Aynı evde iki kişi için bakım ücreti almak.?

Yalnız Kartal

Üye
Üye
arkadaşlar bana yardımcı olumusunuz evde ikinci kardeşimde ağır özürlü onun bütün işlemleri tamam 15 gün oldu evrakları teslim edeli tabiki bakım parası için aynı evde 2kişi bakım parası alan varmı benim merak ettiğim ayrı hesapmı açılıyor yoksa aynı hesabamı yatıyor birde ikinci kişi için eve gelip bakıyorlarmı sizden rica edeiyorum cevap için halil bey yardımcı olurmusunuz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aynı evde yaşayan iki ağır özürlü içinde ayrı ayrı bakım ücreti alınır. İkinci bakım ücretindeki işlemler birinci işlemlerle aynıdır. Eve gelir bakılır. Ayrı hesapmı açılıyor? net bilgim yok. Bunun cevabını maaş bağlandığında senden alacağız. :)

Mavigece

Üye
Üye
evet aynı evde iki özürlü için bakım maaşı alınabilir, ve maaşlar için tek hesap açılıyor, ancak başvuru ayrı ayrı yapılmışsa aynı hesap olur mu bilmiyorum, biz iki kişi için evde bakım başvurusu yaptık ve ikisi için tek hesap açtık, Saygılar

Yalnız Kartal

Üye
Üye
yardımlarınız için çok teşekkür ederim bende sonuç adığımda size bildircem

Yalnız Kartal

Üye
Üye
evet arkadşlar bugün memurlar geldi ayrı hesap açılcak dediler darısı bizim gibi olanlara

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yalnız kartal, iki özürlü için için iki ayrı bakıcımı gösterdiniz, yoksa bakıcı aynımıydı?

Yalnız Kartal

Üye
Üye
halil bey geç cevap yazdığım için özür dilerim evet aynı ikişi ikişin bakım üçretini alıyor

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rica ederim yalnız kartal. Aynı bakıcı için iki ayrı hesabın açılması ilginç. Devlet işi akıl sır ermiyor. :)

Tekerlekli Sandalye