Aynı mahallede başka eve geçmek bakım maaşını etkiler mi?

kelami

Üye
Üye
Merhabalar biz ayni mahalede sadece sokak deyistirip baska eve gecmek zorunda kaldik adres deyisikligini gereken butun yerlere bildirdik bazi arkadaslar bakici maasi adres deyisikligi oldugu icin kesilecek dediler bizimde kafamiz karisti bunun gercegi varmi acaba

SM-J510FN cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

septik

Editör
Editör
Bakım maaşında bağlı bulunduğunuz kurum sınırlarının dışına çıkarsanız, örneğin aynı il, ilçe sınırında başvuru yaptığınız aile ve sosyal politikalar il, varsa ilçe müdürlüğünün dışındaki bir il müdürlüğü bölgesine geçerseniz kesilebilir ki siz gerekli bildirimleri yaparsanız o ihtimalde kalmaz ödemeler devam eder.

Ayrıca aynı il ilçe içersinde dahi bir adres değişikliği yapıldığında kuruma bilrilmesi gerekir çünkü soyal inceleme yani kontrollerde sizin bildirdiğiniz adreslere gelinebilmesi için.

Ebrut

Üye
Üye
Benim etkilememişti almaya devam etmiştim aynı mahallede farklı bir eve geçmiştim sizin gibi sizede evi neden değiştirdiğinizi sordularmı

HTC Desire 830 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Zeynep bozkurt

Üye
Üye
İyi akşamlar biz ailemle farklı bir ile taşındık kesildi tabiki kardsmin massi tekrar başvuru yaptık heyet geldi kontrol etti ve şuan sdce bizi aramaları kaldı bu süreçte adres değişikliği yapsak farklı mahheye aynı ilçe için de bir sıkıntı olur mu biligisi olan var mı ??

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=19171]Zeynep bozkurt[/MENTION]

Adres değişikliği aynı ilçe içinde yapılması halinde maaşda kesilme olmuyor ancak değişikliği zamanında bildirmeniz gerekiyor.

Tekerlekli Sandalye