Ayrı adresteki kardeşin geliri 2022 maaşımı etkiler mi?

tütün

Üye
Üye
2022 maaşına başvurdum dosya transferi istediler başka ildeki dosyamı tam 1 buçuk ay oldu gelen giden yok kaymakamlığı gitim dosya gelmemiş sonra tekrar istertimdim ve perşempe dosya geldi ama perşempe cuma sistem yok pazartesiye kaldı bide döveçekler hakeret etmedikleri kaldı ya kardeşim dosyayı postayla göndermiyosunki yazıcıya yükle gönder tam 1 buçuk ay ne demek ilaç almadım rahsızlamdım ruh sağlığım bozuldu bide evde 5 kişiyiz ama kardeşim başka yerde asger.i üçretle çalışıyo üstümüze ne ev ne araba tarla bağ büyükbaş hayvan küçük baş hayvan hiç bir şey yok kardeşimle anlaşmdığım için başkayerde ama ageri üçretli çalışıyo kardeşim başka yerde ikamet etmesi bulunduğumuz yerde çalışması benim 2022 maaşıma engel edermi asgeri üçtet gelir 5 kişi başkda bişey yok kardeşim bizimli değil dedim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kardeşin ayrı adresi oturuyorsa onun gelirri hiç bir şekilde sizi etkilemez. İçiniz rahat olsun...

tütün

Üye
Üye
ya kardeşim başka ilde ikameti ama benim bulunduğum yerde sigortası yatıyo gelir bazen 15 gün bazende 1 ay kalır bu sıkıntı teşkil edermi asgeri
üçretli bu maaşı al bilrmiyim 2022yi başka gelirde yok onuda sayalarmı sıkıntı olurmu halil bey

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Başka ilde ikamet ediyorsa ikameti degişikse sizinle ilgili bir işlem yapılmaz yani sizi etkilemez merak etmeyin.

Tekerlekli Sandalye