Az kalsın tekerlekli sandalyemle hattrick yapıyordum

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Bugün tekerlekli sandalyemden 2 kez düşme başarısını gösterdim. Bir kere daha düşme başarısını gösterseydim “hattrick” yapmış olacaktım. Ama nasip değilmiş yapamadım.

İlk gölü ağalarla buluşturmam fizik kurallarını bile alt üst edecek nitelikteydi. Yatağımdan tekerlekli sandalye ye gecişte sandalyanin frenlerini kapatmamak gibi bir gerzeklik yaptığım için yataktan sandalyeye gecişte direk popo üstü yere çakılarak ilk üstün başarımı gösterdim.

Tribünlerden kulakları sağır eden bir uğultu duyduğumu söylersem yalan söylemiş olurum.

2.Başarım ise yine tekerlekli sandalyeden klazete defni hacet gidermek için yaptığım hamlede oldu.
Allah'tan kafamı bir yerlere çarpıp ölmedim. Hayır ölmek bir şey değil beni asıl endişelendiren arkamdan söylenecek laflardı. Şimdiden söylenecek lafları tahmin edebiliyorum.

Rahmetli iyi hoş adamdı lakin bok yoluna gitti
Tekerlekli sandalyeden gün içerisinde 2 kez düştüğüm için hiç demoralize olmadım. Tam aksine 3. kez düşmeyi bekleyerek “hattrick” yapmayı gözüme kestirdim.

Hattrick yapsam kesin trübünler den Birkaç kişi sahaya dalarak gösterdiğim bu başarıdan dolayı beni omuzlara alırlardı. Ya da sahada ki diğer arkadaşlarla timsah yürüyüşü yaparak gösterdiğim bu insan üstü başarıyı hayvansal bir hareketle nihayete erdirirdik.

L

Lodos Denizcisi

Guest
Tekerlekli sandayede hattrick yapma espirisi mükemmeldi. :D İşte tüm olumsuzluklara rağmen hayata olumlu bakabiliyorsak ne mutlu bize. Paylaşım için teşekkürler.

Tekerlekli Sandalye